Marcin Prachnio wygrał kolejną walkę w oktagonie UFC. Po zwycięstwie Polak nie kryje radości ze swojego tryumfu.

10 lutego w hali UFC Apex w Las Vegas Marcin Prachnio powrócił do oktagonu UFC. Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer Polak zmierzył się z Devinem Clarkiem i wygrał na punkty. Po starciu Marcin napisał w mediach społecznościowych:

Zwycięstwo! Owoc ciężkiej pracy, determinacji i serca smoka. Ta wygrana nie jest tylko moja, jest dla każdego, kto wierzy w moc marzeń. Dziękuję wszystkim moim zwolennikom za wsparcie w tej niesamowitej podróży. Udało się!

Dzięki zwycięstwu Marcin odbił się po ostatniej przegranej w oktagonie. Podczas gali UFC 290, która odbyła się 8 lipca 2023 roku w Las Vegas, Prachnio zmierzył się z Vitorem Petrino i został przez niego poddany w trzeciej rundzie pojedynku. Marcin wszedł do organizacji UFC w lutym roku 2018. Aktualnie bilans Polaka w UFC wynosi cztery wygrane walki i pięć porażek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Marcin Prachnio wygrał kolejną walkę w oktagonie UFC. Po zwycięstwie Polak nie kryje radości ze swojego tryumfu. 10 lutego w hali UFC Apex w Las Vegas Marcin Prachnio powrócił do oktagonu UFC. Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer Polak zmierzył się z Devinem Clarkiem i wygrał na punkty. Po starciu Marcin napisał w […]

Odpowiedz polub

click to expand...