Atmosfera pomiędzy mistrzem UFC T.J. Dillashawem a byłym mentorem Urijah Faberem z każdym dniem się zagęszcza. Dillashaw przeniósł się niedawno z Duanem Ludwigiem do Elevation Fight Team. W następstwie tego, Faber poinformował, że mogą pozostać przyjaciółmi z Dillashawem ale nie ma on prawa wstępu na do siedziby Team Alpha Male.

Ludwig i Dillashaw pojawili się w poniedziałkowym programie MMA Hour aby odpowiedzieć na zarzuty Fabera. Skonfliktowany z Faberem, Ludwig oczywiście skrytykował decyzję szefa Team Alpha Male:

Nie jest w porządku, że Fabera zabronił mu wstępu do klubu. Przyjaciele nie robią takich rzeczy. Wszyscy powinniśmy wspierać się ponieważ trenujemy sztuki walki. Zamykanie drzwi przed nim w tej sytuacji nie jest fair. To jego decyzja, ale to nie jest dobre ani dla T.J.a ani dla chłopaków z klubu.

Mistrz UFC w swojej części, wypowiedział się na temat potencjalnej walki ze swoim byłym mentorem. T.J. początkowo nie miał na to ochoty ale ostatnie wydarzenia zmieniły jego podejście do całej sytuacji:

Nie myślałem że to możliwe ale to było przed tym zanim Urijah zaczął mówić te wszystkie rzeczy w wywiadach. To on mówi że może walczyć ze mną. Wydawało mi się że jesteśmy bliskimi przyjaciółmi więc oddałem swoje serce i dusze dla jego drużyny. Wydawało mi się że jesteśmy ponad tym. Widać że chodzi mu o walkę na której będzie mógł zarobić duże pieniądze. Nie chcę tego robić ale jeśli to ma być jego ostatnia szansa na osiągnięcie czegoś w karierze, jeśli nie ma innego wyjścia i będziemy musieli to zrobić to zrobimy to. Ale wolałbym żeby do tego nie doszło.

Dillashaw zapytany czy jest pewien że jest w stanie pokonać Fabera z którym trenował przez ostatnie lata odpowiedział w zdecydowany sposób:

Całkowicie pewien

11 KOMENTARZE

 1. Lubie Fabera ale nie wierze w to żeby TJ nie obronił pasa w tym zestawieniu 🙂

 2. marketingowo dobra opcja, gdyby Urijah wygrał w grudniu to mogą ich zestawić, bez względu czy TJ nadal będzie mistrzem czy nie- TO SIĘ I TAK SPRZEDA

 3. Moze caly beef jest tylko zagrywka marketingowa a po wszystkim sie przytula w oktagonie? Nie wydaje mi sie aby robili zamieszanie o nic, bo i TJ nie ma wyzwan (poza Cruzem) i Uriah nie ma opcji, wiec korzysc jest dla nich podwojna.

 4. chętnie bym zobaczył ich starcie
  btw. TJ jest cholernie podobny do aktora, który grał główną rolę w Postalu

 5. Ciekawy pojedynek. Faber miałby małe szanse ale w końcu trenował tyle czasu z Tjem, że może coś by ugrał. Z chęcią zobacze 🙂

 6. Grosza bym na Fabera nie postawił. W ostatnich walkach nie wygląda już wcale dobrze, a coby nie powiedzieć o TJ-u, to jest w mocnym gazie.

 7. cruor

  btw. TJ jest cholernie podobny do aktora, który grał główną rolę w Postalu

  Postal to jedyny film Uwe Boll'a, który mi się podobał i miałem porządną bekę. Kto nie oglądał to polecam.

  Żeby było bez off'a, to przy potencjalnej walce TJ będzie moim faworytem i pewnie to jego obstawię u buka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.