W piątek zorganizowana została gala KSW 38: Live in Studio, na której odbyło się wiele ciekawych starć. W walce wieczoru ze znakomitej strony pokazał się były mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB), który już w pierwszej rundzie rozbił i poddał doświadczonego Łukasza Chlewickiego (14-6-1, 5 KO, 1 SUB). To właśnie „Kornik” będzie jednym z gości magazynu „Puncher”, a w studiu zasiądą jeszcze inni zwycięzcy – Roman Szymański (10-3, 1 KO, 3 SUB) oraz Anzor Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB).

W części bokserskiej programu poznamy natomiast nowego trenera Tomasza Adamka. „Góral” rozstał się z Rogerem Bloodworthem i do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 23 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, będzie przygotowywał się pod okiem innego fachowca. Kto nim będzie? Odpowiedź już niebawem. To jednak nie koniec informacji. Mateusz Borek poinformuje również o pierwszej walce undercardowej Polsat Boxing Night.

W programie podsumowane zostanie również to, co działo się na ringach w Zakopanem oraz Oxon Hill. Udany debiut w nowej kategorii (super półśrednia) zanotował Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO), a w Stanach Zjednoczonych mistrzowskie pasy obronili Wasyl Łomaczenko (8-1- 6 KO) oraz Oleksandr Usyk (12-0, 10 KO). Omówimy też szanse Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO) w rewanżowym starciu z Adonisem Stevensonem (28-1, 23 KO).

Prowadzący: Mateusz Borek.
Goście: MMA – Roman Szymański, Artur Sowiński, Anzor Azhiev.
Boks – Łukasz Wierzbicki, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera.

„Puncher” w poniedziałek od 21.30 w Polsacie Sport!

źródło: polsatsport.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.