
Sean O’Malley szczerze dał znać, że 2026 rok może być ostatnim w jego karierze. Były mistrz UFC wierzy, że wróci na szczyt, ale nie zamierza już długo rywalizować w oktagonie.
Sean O’Malley wróci do oktagonu na UFC 324, 25 stycznia tego roku w Las Vegas, kiedy to zmierzy się z Songiem Yadongiem. Suga jest przekonany, że potencjalna wygrana z Chińczykiem da mu kolejną mistrzowską szansę. Obecnym mistrzem dywizji do 61 kilogramów UFC jest Petr Yan, z którym wygrał w przeszłości. W swoim podcaście, O’Malley opisał swój plan na 2026 rok, który może być ostatnim w jego karierze.
Petr [Yan] wie, wie co się wydarzy. Wyjdę do Songa [Yadonga] i następny będzie rewanż z Yanem. To po prostu ma sens. 2026 będzie świetny. Wyjdę tam, wygram z Songiem, wygram z Petrem Yanem, moje nowe biznesy będą się rozwijać. Przejdę na sportową emeryturę. To może być ostatni rok dla Suga.
Nie ma sensu teraz czegokolwiek przewidywać, nie będę gadał o tym co chcę robić za pięć, za dwa, trzy lata. Skupiam się na następnej walce. Jeśli będę przegrywał to po prostu skończę karierę, je*ać to. W idealnym scenariuszu wygram z Songiem, potem dostanę walkę z Petrem i pójdziemy dalej. Zobaczymy.
31-letni O’Malley (18-3, 1 NC MMA) w ostatniej walce został poddany przez Meraba Dvalishviliego. Porażka z Dvalishvilim w rewanżu była trzecią przegraną w karierze i druga z rzędu z rąk Dvalishviliego. Suga w przeszłości wygrywał z m.in. Marlonem Verą, Aljamainem Sterlingiem czy Petrem Yanem. 13 z 18 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie O’Malley to numer 3. rankingu kategorii koguciej UFC.


























7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Lightweight
UFC Light Heavyweight
UFC Lightweight
Bellator Light Heavyweight
WSOF Middleweight
UFC Heavyweight
Maximum FC Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/82631/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>