petr yan i cody garbrandt

Nie widać końca medialnego konfliktu pomiędzy Petrem Yanem i Codym Garbrandtem.

Niedawno Garbrandt zarzucił Yanowi, że ten jest zbyt wolny w walce, na co Yan odparł, iż Cody jest zbyt głupi i ma szklaną szczękę.

Na razie jednak nie zanosi się na to, żeby wymiana medialnych uszczypliwości miała zakończyć się w klatce UFC. Garbrandt zapowiedział bowiem, że chciałby spróbować swoich sił w niższej kategorii wagowej i to w pojedynku z mistrzem. „No Love” w wywiadzie dla ESPN stwierdził, że chce pojedynku ze świeżo upieczonym posiadaczem tytułu mistrzowskiego UFC, Deivesonem Figueiredo.

Pomysł na zmianę kategorii wagowej nie uszedł uwadze Patra Yana, który skomentował go w mediach społecznościowych pisząc:

Chwila, w której „Szklana Szczęka” szedł się odlać, a ostatecznie zlał się w gacie. Tylko szczekasz, a nie gryziesz. Teraz uciekasz do kategorii muszej. Zamknij się, a ja będę walczył z pretendentami, którzy mają jaja, aby mnie wyzwać.

Podczas niedawnej gali UFC 251 Petr Yan zmierzył się z Jose Aldo w pojedynku o zwakowany przez Henry’ego Cejudo tytuł mistrzowski wagi do 61 kilogramów. Rosjanin wygrał ten bój odprawiając ciosami byłego mistrza kategorii piórkowej w ostatniej rundzie pojedynku.

Zobacz również: Petr Yan: „Mogłem trafić do więzienia, a teraz biję się za pieniądze”

14 KOMENTARZE

  1. Rusek za dużo szczeka, a myślę, że niejeden się zdziwi dyspozycją Cody'ego, jeśli dojdzie do tego starcia.

    Tak tak Cody juz udowodnil kilka razy jak ladnie pada po KO… Yan by go kurwa po prostu zatlukl.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.