dana white

Po każdej gali UFC zawodnicy, którzy zrobili w trakcie walki największe wrażenie otrzymują bonusowe wypłaty po 50 tysięcy dolarów. Szef UFC daje jednak też innym zawodników dodatkowe pieniądze, o których oficjalnie nie informuje.

W rozmowie dla „The New York Post” Dana White, szef UFC przyznał, że dość często wypłaca dodatkowe pieniądze zawodnikom, którzy pokazali się ze świetnej strony podczas gali, ale nie otrzymali oficjalnych bonusów wartych 50 tysięcy dolarów.

Łączna kwota oficjalnie przyznanych nagród wyniosła w 2020 roku 8,4 miliona dolarów. Łącznie jednak na wszystkie dodatki UFC wydało 13 milionów. 4,6 miliona dolarów Dana White rozdysponował więc w bonusach, które oficjalnie nie są ogłaszane.

Bywają gale, gdzie cały czas dzieje się coś niesamowitego. Wybieramy więc zawodników do głównych nagród finansowych, ale są też inni, którzy świetnie sobie radzili. Oni również mogą dostać pieniądze. Bywa, że wypisuję im czek na 10 lub 25 tysięcy dolarów.

White dodał też, że w przestrzeni między organizacją i zawodnikami pojawia się sporo pieniędzy, o których nikt głośno nie mówi.

Nie dbam o to. Nikogo nie powinno interesować ile zawodnicy zarabiają.

White powiedział również, że chociaż bywa do tego zachęcany przez pracowników UFC, nie ma ochoty publikować oficjalnie wszystkie informacji o zarobkach jakie trafiają do kieszeni zawodników.

9 KOMENTARZE

  1. 4,6 miliona dolarów Dana White rozdysponował więc w bonusach, które oficjalnie nie są ogłaszane.

    :kawulpokapoka:

  2. Łysy dlatego, że tak wypłacasz to jesteście w pupie. Kawul płaci 1tys dolarów bonusu i tyle co w kontrakcie… i są drugą największą organizacją na świecie.

  3. Bywa, że wypisuję im czek na 10 lub 25 tysięcy dolarów.

    Co za przegryw.

    Za taką kwotę to nasi imperatorzy mają murzyna legendę z Afryki, kilera z dżungli Ameryki Południowej i zabójcę z Chorwacji- i to na 5 letnim kontracie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.