Tom Aspinall, tymczasowy mistrz UFC wagi ciężkiej nie chce czekać na walkę Jona Jonesa ze Stipe Miocicem. Dana White, szef UFC, wydaje się być jednak niewzruszony postawą Anglika i jest zdeterminowany, aby doprowadzić do walki Jones vs Miocic.

Tom Aspinall powiedział niedawno, że UFC powinno odebrać pas mistrzowski kategorii ciężkiej Jonowi Jonesowi. Anglik chciałby zmierzyć się teraz ze Stipe Miocicem, a następnie z samym Jonesam. Dana White nie jest jednak zainteresowany takim rozwiązaniem. Podczas konferencji prasowej po gali UFC w Austin, która odbyła się tam 2 grudnia, szef UFC został zapytany o słowa Aspinalla i odpowiedział:

Musimy zrobić walkę Jonesa ze Stipe. Obaj na to zasłużyli. To jest walka najlepszego ciężkiego w historii z najlepszym zawodnikiem w historii. Obaj zrobili swoje, chcą się z sobą zmierzyć. Zobaczymy co będą chcieli robić dalej po walce. Zobaczymy kto wygra. Wówczas będziemy myśleli nad tym, co zrobić dalej.

Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC, w którym Jon Jones stanąłby do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Stipe Miocicowi, byłemu czempionowi. Jones wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji, a nową walką wieczoru zostało starcie Toma Aspinalla z Sergeiem Pavlovichem. Stawką tego starcia był tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej. 11 listopada w Nowym Jorku Aspinall pokonał Pavlovich i zdobył tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,936 komentarzy 2,993 polubień

Tom Aspinall, tymczasowy mistrz UFC wagi ciężkiej nie chce czekać na walkę Jona Jonesa ze Stipe Miocicem. Dana White, szef UFC, wydaje się być jednak niewzruszony postawą Anglika i jest zdeterminowany, aby doprowadzić do walki Jones vs Miocic. Tom Aspinall powiedział niedawno, że UFC powinno odebrać pas mistrzowski kategorii ciężkiej Jonowi Jonesowi. Anglik chciałby zmierzyć […]

Odpowiedz polub

click to expand...