Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Sage Northcutt walczący do tej pory dla organizacji UFC, może przejść pod skrzydła azjatyckiego One Championship. Niedawno Dana White, szef UFC potwierdził, że Sage nie ma już ważnego kontraktu z amerykańską marką. Natomiast wczoraj, szef One, Chatri Sityodtong, który miał okazję spotkać się w tym miesiącu z Nortcuttem, wyraził się bardzo pochlebnie na temat zawodnika i jego umiejętności pisząc na Twitterze:

Bez wątpienia Sage Northcutt jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie.  Jest szalenie atletyczny, ma niesamowite umiejętności i nieograniczony potencjał. Przede wszystkim jednak jest wspaniałym człowiekiem o złotym sercu.

Na te słowa szybko odpowiedział sam Sage, który podziękował szefowi One i dodał, że oczekuje wielkich rzeczy.

Na razie jednak nie wiadomo czy i kiedy Northcutt faktycznie trafi pod skrzydła azjatyckiej organizacji.

10 KOMENTARZE

 1. Sage Northcutt jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie.  Jest szalenie atletyczny, ma niesamowite umiejętności i nieograniczony potencjał. Przede wszystkim jednak jest wspaniałym człowiekiem o złotym sercu.

  Na te słowa szybko odpowiedział sam Sage, który podziękował szefowi One i dodał, że oczekuje wielkich rzeczy.

  Ale oni na pewno mówią o mma? :wow:::clintdis::

 2. Przede wszystkim jednak jest wspaniałym człowiekiem o złotym sercu.

  Wazna cecha w fachu, gdzie trzeba napierdalac sie po ryjach w klatce :frankapprove:

 3. Bez wątpienia Sage Northcutt jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie.

  Zaraz po Lobovie.

 4. ONE to patologia, nawet ważenia nie są transparentne i nie są dla publicznego oka,Sage ze swoim złotym sercem jakoś tam nie pasuje.

 5. Nie pokazał nic szczególnego w UFC, może i atletyczny to on jest, ale umiejętności to chyba ma lepsze Roy Nelson od niego hehe

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.