rola owczarz ksw 52

7 grudnia, podczas gali KSW 52: The Race, Aleksandra Rola (MMA 3-0) zmierzy się z Karoliną Owczarz (MMA 2-0). Będzie to już trzecie podejście organizacji do tego pojedynku. Wcześniej z potencjalnych walk zawodniczki były wykluczana przez kontuzje. Przed nadchodzącym starciem obie zawodniczki nie kryją niechęci do siebie i często wymieniają się w mediach uszczypliwościami.

Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, postanowił przedstawić swoje spojrzenie na walkę pań i sprawę ich konfliktu i napisał w mediach społecznościowych:

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Walka na którą czeka całe polskie MMA, bo złej krwi jest w niej tyle, że można by obdzielić nią ze trzy gale! Karolina Owczarz, była zawodowa bokserka i mistrzyni Polski w boksie, staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej zawodowej karierze w MMA. Zawalczy teraz z Olą Rolą z której aż kipi pewność siebie. A pamiętajmy, że nastawienie w walce to podstawa. Dziewczyny regularnie wymieniają „uprzejmości” w wywiadach i w mediach społecznościowych.

Czy Owczarz zafunduje Roli zakończenie walki co Paulinie Raszewskiej? Tam również było dużo gadania, a Owczarz poddała Raszewską błyskawicznie, dusząc ją z za pleców…

Lewandowski dodał również kilka słów na temat tzw. „trash talku”.

Aleksandra Rola to przykład tego jak w efektownym stylu można prowadzić “trash talk” i nieustannie nękać rywala psychicznie. Ola wkłada szpilki Karolinie jak tylko może i robi to z pomysłem. Pod jej postami od razu się zagotowało, włączyli się koledzy i koleżanki klubowi obydwu stron. Ze swojej strony napiszę tak: wolę jak zawodnicy wprost mówią, że kogoś nie lubią, niż udają sympatie. Cenię sobie szczerość, nawet jeśli ta objawia się w ten sposób jak u Oli.

Jedno jest pewne – na ważeniu przy spotkaniu twarzą w twarz, będę bardzo czujny, bo znając impulsywność dziewczyn i niespokojny charakter trenerów z Shark Top Team, widząc ile mocnych słów padło przed walką, obawiam się, że pojedynek może się zacząć przed galą, a wolałbym żeby Panie zaczęły walczyć dopiero po komendzie sędziego…

Gala KSW 52: The Race odbędzie się już 7 grudnia w Gliwicach.

KSW 52 – Jak oglądać, kiedy, walki, bilety, data, zawodnicy, miejsce

28 KOMENTARZE

 1. chyba o przemożną chęć oddawania moczu na inne osoby…

  ale to zombiak miał szczac a tu chodzi o jakiś trenerów

 2. Coś czuję, że ta walka to będzie niewypał. Dużo groźnych min, ciosów w powietrze, jakieś lekkie pykanie i tak przez 15 min, a po walce uśmieszki, piąteczki, przytulaski, buziaczki i tyle będzie z tego wielkiego konfliktu

 3. Pojedynek ktory elektryzuje nie tylko Polske ale i caly swiat mieszanych sztuk walk. Nawet UFC wstrzymalo sie z organizacja gal na pewien czas bowiem wiedza ze nie sa w stanie konkurowac z Polskim Gigantem. Zła krew o ktorej wspomina Martin to tylko wisienka na torcie.Sam czekam z zapartym tchem na pokaz tych nieszablonowych technik. To starcie nie wyloni GOATA w WMMA to starcie dwoch GOATOW. Mysle ze szykuje sie nam rekordowa sprzedaż ppv. Kolejne genialne zestawienie od włodarzy !

 4. Walka na którą czeka całe polskie MMA,

  :suchykarol:

  bo złej krwi jest w niej tyle, że można by obdzielić nią ze trzy gale!

  Taaa 8 zaraz…

 5. KSW w dupie

  wszyscy beda Ruiz vs Joshua ogladac

  Teraz sobie uświadomiłem, że to przecież dokładnie w tych samych godzinach….. trudno, tym razem nawet streama z cyrkiem nie odpalę, no chyba że Antek zdąży skończyć Ruiza przed czasem, to może Mameda obejrzę.

 6. sztuczne pompowanie, rekordowy konflikt obu pan, a walka bedzie nudna, jak flaki z olejem i uboga jak szama Bastiana

 7. Pojedynek ktory elektryzuje nie tylko Polske ale i caly swiat mieszanych sztuk walk. Nawet UFC wstrzymalo sie z organizacja gal na pewien czas bowiem wiedza ze nie sa w stanie konkurowac z Polskim Gigantem. Zła krew o ktorej wspomina Martin to tylko wisienka na torcie.Sam czekam z zapartym tchem na pokaz tych nieszablonowych technik. To starcie nie wyloni GOATA w WMMA to starcie dwoch GOATOW. Mysle ze szykuje sie nam rekordowa sprzedaż ppv. Kolejne genialne zestawienie od włodarzy !

  You made my day bro.

  :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.