Mateuszowi Gamrotowi została już tylko jedna walka w KSW do zakończenia kontraktu. Po ostatnim starciu „Gamer” chciałby spróbować swoich sił w organizacji UFC. Jak sam jednak zapowiada, zamierza przyjrzeć się wszystkim ofertom z rynku, również tej od organizacji KSW, która na pewno się pojawi.

W programie „Koloseum” Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, zapowiedział, że firma będzie chciała powalczyć o Mateusza.

Deklarowaliśmy to wielokrotnie. Cały nasz konflikt, który trwał chyba ponad rok, był spowodowany tym, że uznaliśmy, iż bardzo dużo zainwestowaliśmy w Mateusza. Oczywiście rozumiemy marzenia i aspiracje, to nie jest jakiś temat, który jest nowy i nie wiemy jak sobie z nim radzić. Przypomnę też, że wielu zawodników jak Mamed i Materla odrzuciło propozycję z UFC.

Martin Lewandowski dodał również, że niezależnie od wyniku walki „Gamera” KSW będzie dalej z nim rozmawiać.

Minęliśmy się z Mateuszem w studio i powiedziałem, że niezależnie od wyniku za miesiąc się widzimy i gadamy. My Mateusza nie chcemy sobie odpuścić i na pewno mocno będziemy o niego walczyć. Jest to nasz czempion, nasz wychowanek, więc czujemy, że mamy jakieś delikatne prawo żeby powalczyć o niego i na pewno będziemy mocno starali się, żeby został w KSW.

Na stwierdzenie Łukasza Jurkowskiego, że wystarczy dopisać do aktualnego kontraktu Mateusza kilka zer, Martin Lewandowski odpowiedział:

Tam już jest dobrze, jedno wystarczy.

Mateusz Gamrot w swojej ostatniej walce dla KSW zmierzy się z Marianem Ziółkowskim. Do walki dojdzie już 29 sierpnia podczas gali KSW 54. Początkowo Mateusz miał walczyć z Shamilem Musaevem, ale tego wyeliminowała z pojedynku kontuzja.

Zobacz również:„Walka z Roberto Soldicem w kat. 75 kg? Nie dam robić z siebie jaj” – Mateusz Gamrot przed KSW 54

79 KOMENTARZE

 1. Ci zawodnicy co głośno krzyczą o UFC przeważnie zostają w KRS. Rodzina, dzieci itp. Dobrze, że Janek poczekał z potomstwem.

 2. Nie KSW tylko UFC go zatrzyma xD

  Po prostu Dana z żadną propozycją nie wyjdzie a Mamrot stfu Gamrot z braku laku w KFC stfu KSW zostanie…

  Albo jak Conor… Emeryrentura

  :beczka:

 3. "Rozumiemy marzenia i aspiracje ale tłamsimy je w zawodnikach zeby zostali w cieplym kurwidolku." Jesli sportowiec z takimi ambicjami jak gamrot zostanie w KRS to bedzie żałował całe zycie. Co mu po lepszej kasie w KSW jak bedzie walczył raz do roku? Kto wie ile w ogole jeszcze KSW pociągnie bez nowych gwiazd? W UFC ma 3 walki w roku i niech chociaz dostanie to co Piechota (20+20) i juz jest na swoim. Do tego za ładne poddanie dostanie sobie 50 kola extra. A bonusy w Krs, ktos w ogole w koncu odkrył ile wynoszą?

 4. "Rozumiemy marzenia i aspiracje ale tłamsimy je w zawodnikach zeby zostali w cieplym kurwidolku." Jesli sportowiec z takimi ambicjami jak gamrot zostanie w KRS to bedzie żałował całe zycie. Co mu po lepszej kasie w KSW jak bedzie walczył raz do roku? Kto wie ile w ogole jeszcze KSW pociągnie bez nowych gwiazd? W UFC ma 3 walki w roku i niech chociaz dostanie to co Piechota (20+20) i juz jest na swoim. Do tego za ładne poddanie dostanie sobie 50 kola extra. A bonusy w Krs, ktos w ogole w koncu odkrył ile wynoszą?

  W ksw bonusy niby są ale tylko na papierze wgl tam jest taka kołomyja że tego nawet włodarze nie wiedzą

 5. "Rozumiemy marzenia i aspiracje ale tłamsimy je w zawodnikach zeby zostali w cieplym kurwidolku." Jesli sportowiec z takimi ambicjami jak gamrot zostanie w KRS to bedzie żałował całe zycie. Co mu po lepszej kasie w KSW jak bedzie walczył raz do roku? Kto wie ile w ogole jeszcze KSW pociągnie bez nowych gwiazd? W UFC ma 3 walki w roku i niech chociaz dostanie to co Piechota (20+20) i juz jest na swoim. Do tego za ładne poddanie dostanie sobie 50 kola extra. A bonusy w Krs, ktos w ogole w koncu odkrył ile wynoszą?

  Myślę, że Gamer jako niepokonany zawodnik i mistrz dwóch dywizji w jakby nie było bardzo silnej organizacji, a do tego częsty uczestnik finałów ADCC dostanie lepszy kontrakt niż Piechota.

 6. Niestety każdy ma swoją cenę, Mateusz może się złamać. Nie jest łatwo odrzucić dobre, "łatwe" pieniądze na rzecz czegoś mniej pewnego i ryzykownego. Dużo zależy od jego ambicji, otoczenia, rodziny i sponsorów. To nie będzie łatwa decyzja i nasze zdanie nie będzie miało żadnego znaczenia.

 7. A ja wam mówie że Gamrot nigdzie nie pójdzie.

  Nie ma szans, można sobie pomarzyć o Gamerze w UFC, lepszy cyrk pod nazwą "KSW"

 8. Niestety każdy ma swoją cenę, Mateusz może się złamać. Nie jest łatwo odrzucić dobre, "łatwe" pieniądze na rzecz czegoś mniej pewnego i ryzykownego. Dużo zależy od jego ambicji, otoczenia, rodziny i sponsorów. To nie będzie łatwa decyzja i nasze zdanie nie będzie miało żadnego znaczenia.

  Mogę się mylić ale to kwestia też chyba menadżera. Nie oszukujmy się, co by nie mówić o Żmiji jest zajebistym menadżerem, a teraz się rozstali to huj wie kto zarządza Gamerem teraz.

 9. Janusze może kojarzą już Gamera po tylu latach, jednak nie ma co się oszukiwać – to nie ten sam poziom medialności co Pudzian, Mamed, Materla czy Mańkowski (choć Ci dwaj ostatni już sportowo trochę gorzej wyglądają niż kiedyś, mimo to nadal ciągną ten wózek razem z pierwszą dwójką).

  Nie ma co się oszukiwać, ale Gamer w KSW nie będzie dostawał bańki za walkę. Po prostu nie generuje większego zainteresowania u przeciętnego widza.

  Mogą co najwyżej jednorazowo mu potrząsnąć sakiewką, a później będzie powrót do poprzedniej stawki. MK i ML to biznesmeni, a nie charytatywni promotorzy polskiego MMA.

  Dlatego, moim zdaniem, mimo wszystko Gamer pójdzie do UFC.

 10. Mogę się mylić ale to kwestia też chyba menadżera. Nie oszukujmy się, co by nie mówić o Żmiji jest zajebistym menadżerem, a teraz się rozstali to huj wie kto zarządza Gamerem teraz.

  Tego nie wiedziałem. Może chce się dogadać z kimś z USA, kto jest blisko ATT?

 11. Tego nie wiedziałem. Może chce się dogadać z kimś z USA, kto jest blisko ATT?

  Mówił ostatnio gdzieś, że Lambert z ATT już mu kiedyś proponował walkę dla UFC.

 12. Gemer idze do UFC a ty chamie nic z tym nie zrobisz,trzeba było szanować i doceniać chłopaka jak była na to pora. Wcale mu się nie dziwię że nie chce już robić dla takiego buca jak ty, panie Martin. Żaden twój wychowanek jak już to trenera Andrzeja. Twoją robotą jako promotora jak sam się określasz było zrobienie z niego gwiazdy na polskim podwórku pokroju Pudziana czy Mameda. A prawda jest taka że poza wąskim gronem fanów i środowiska mma Mateusz dla grażyny i janusza jest totalnym noname taką to robotę wykonałeś. Jeszcze te wypowiedzi pokroju liścia itp. dopełniają obraz tego jakie masz podejście i co sobą prezentujesz.

 13. Lewy to niech nie zapomni o tym liściu na wypadek gdyby gamer nie chciał podpisać kontraktu a tak wgl mam nadzieję że Mateusz to czyta i weźmie sobie do serca rady zacnych ekspertów z cohones

 14. Jebana telenowela z tym Gamrotem i UFC. Ile można tego słuchać? Lata pierdolenia, a dalej w tym samym miejscu i pewnie w nim pozostanie. A w tym czasie Janek bije się o pas.

 15. Jebana telenowela z tym Gamrotem i UFC. Ile można tego słuchać? Lata pierdolenia, a dalej w tym samym miejscu i pewnie w nim pozostanie. A w tym czasie Janek bije się o pas.

  Wszystko na dwie strony. Zobacz jaki sukces odniósł Mamed zostając w KSW!

  :mamed:

 16. Tego nie wiedziałem. Może chce się dogadać z kimś z USA, kto jest blisko ATT?

  Idzie do Abdelaziza. :fjedzia:

 17. Gamrot nie ma wcale wielkiej ambicji odnosnie UFC i rywalizacji z najlepszymi.Tu chodzi tylko o pieniadze.Nie ma charyzmy i popularnosci wsrod Januszy jak Mamed,Cipek czy Pudzian, przez co nie dostaje takich pieniedzy w KSW jak oni.A jako "wielki" niepokonany mistrz uwaza,ze zasluguje na podobne pieniadze ktorych kalwi i remi co zrozumiale nie dadza.Tutaj wszystko sie rozgrywa o to jak duza podwyzke dostanie od KSW i jaki kontrakt zaoferuje UFC

 18. Przypomnę też, że wielu zawodników jak Mamed i Materla odrzuciło propozycję z UFC.

   Jakich kurwa wielu?

  Materla miał kontrakt na stole z UFC? :wow:razz:rzespalem ten moment

 19. Niech ktoś odpali szklaną kulę i zapyta ile Gamer może mieć w KSW. 100, 150, 200 tyś polskich złotych? Jeśli UFC daje mu 40 tys amerykańskich dolarów (odjąć podatki) to nie dziwne że straszy i podbija stawkę u naszych.

 20. Mówił ostatnio gdzieś, że Lambert z ATT już mu kiedyś proponował walkę dla UFC.

  Chyba to nie byl akurat Lambert tylko inny menago. Ale jak byl ostatnio w ATT to juz dostal od razu propozycje kontraktu z UFC. Dlatego Kowalik mu niepotrzebny. Wystarczy dobrze pokazac sie w ATT gdzie kreci sie duzo menago. Jestem zdania ze Gamer trafi do UFC.

 21. Jebana telenowela z tym Gamrotem i UFC. Ile można tego słuchać? Lata pierdolenia, a dalej w tym samym miejscu i pewnie w nim pozostanie. A w tym czasie Janek bije się o pas.

  Jak Janek odchodził do UFC to Gamer miał z 15 lat.

  Nie przesadzałbym, wg mnie jak ma odejść to teraz jest idealny moment, 2 lata temu lub wczesniej byłoby zdecydowanie za szybko

 22. Jakich kurwa wielu?

  Materla miał kontrakt na stole z UFC? :wow:razz:rzespalem ten moment

  Miał na stole. Cormiera.

  :beczka:

 23. Jest jeden, dość istotny czynnik, którego nikt jeszcze w dyskusji nie uwzględnił – kryptonit dzierżony przez usada. Niejedną karierę usadzili.

 24. A nad czym Gamrot miałby się zastanawiać, lada moment będzie walczył Janek – najlepszy przykład, że opłaca się zaryzykować. Jeśli UFC nie zaoferuje jakiejś śmiesznej oferty typu 20+20 na start to raczej sprawa jest przesądzona. Jeśli jednak KSW "przepłaci" żeby go zatrzymać to stworzy sobie kolejny precedens, że "chcę do UFC" otwiera szeroko ich portfel. Kolejna sprawa to obecność Borysa w lekkiej, prędzej czy później zacznie się problem jeśli Gamer zostanie, a jeśli faktycznie są tacy przyjaciele na śmierć i życie, to Mateusz powinien ustąpić mu miejsca, a teraz właśnie będzie ku temu najlepsza okazja.

 25. Jeśli UFC nie zaoferuje jakiejś śmiesznej oferty typu 20+20 na start to raczej sprawa jest przesądzona.

  Dlaczego uwazasz, ze 20+20 to smieszna kwota? To ile oni płacą noname debiutantom?

 26. Dlaczego uwazasz, ze 20+20 to smieszna kwota? To ile oni płacą noname debiutantom?

  Niektórzy mają nawet 10+10.

 27. Dlaczego uwazasz, ze 20+20 to smieszna kwota? To ile oni płacą noname debiutantom?

  Wielu z tych debiutantów to masz gości z napompowanymi rekordami na ogórkach z ujemnym rekordem, no może poza ostatnią decydującą walka z jakimś trochę bardziej znanym obieżyświatem, który odcina ostatnie kupony dając "cenną" wygraną. Ogólnie nie ma za bardzo o czym gadać, Gamer to jest jeden z najwyżej notowanych zawodników, a przy okazji dobrze rokujących, którego może podpisać UFC na ten moment.

  PS: 20+20 może bardzo różnie wyglądać w zależności od tego gdzie się walka odbędzie, ale oczywiście jeszcze jest opcja zdobycia bonusa za występ wieczoru, co także warto mieć na uwadze.

 28. Niech ktoś odpali szklaną kulę i zapyta ile Gamer może mieć w KSW. 100, 150, 200 tyś polskich złotych? Jeśli UFC daje mu 40 tys amerykańskich dolarów (odjąć podatki) to nie dziwne że straszy i podbija stawkę u naszych.

  Tyś tyś

 29. Gmer nie jest łakomym kąskiem dla Januszy i lansiarzy, więc pytanie brzmi czy Lewandowski i Kawul będą chciali zapłacić Gamerowi gruby hajs tylko po to żeby wyszło na ich i w podobnych przypadkach w przyszłości mówić to o tym, jacy to są zajebiści i jak to zawodnicy wolą zostać w Cyrku niż iść do UFC(KTÓRE CIĄGLE JEST W DUPIE) i w ogóle.

 30. Gamer to jest jeden z najwyżej notowanych zawodników

  No racja, pierwsza setka :rofl:

  Jeśli UFC nie zaoferuje jakiejś śmiesznej oferty typu 20+20 na start

  Nie wiem, czy wiesz, ale Janek po 6 latach w UFC, top-5 na świecie, za rozwalenie Jacare dostał 48 + 48. A jak nie wiesz, to można poczytać  :siara:

 31. Gala w Gdańsku

  No była gala w Gdańsku, było bardzo fajnie ( Wieczorek lubi to :razz:utinlaugh:), ale jakoś nie przypominam sobie żeby wielu zawodników odrzuciło propozycję walki na tej gali

 32. Niech ktoś odpali szklaną kulę i zapyta ile Gamer może mieć w KSW. 100, 150, 200 tyś polskich złotych? Jeśli UFC daje mu 40 tys amerykańskich dolarów (odjąć podatki) to nie dziwne że straszy i podbija stawkę u naszych.

  Nie trzeba szklanej kuli. Wystarczy popytac ludzi ktorzy siedza w branzy. Gamer wprost nic nie powie, bo nie moze (kontrakt zabrania tak jak w wiekszosci organizacji). Ale w Polsce malo kto dostaje za walke ponad 100 tys pln. No chyba, ze freaki co sprzedaja ppv czy taka legenda jsk Mamed. Ci zawodnicy ktorych my uznajemy za "znanych w srodowisku" i jako czolowke w Polsce walcza za kwoty rzedu 40 do 80 tys (gorna polka, mistrzowie swoich wag) pln za walke. Reszta to kasa od sponsorow. Dlatego jak bijesz sie na mniejszych galach to bardzo czesto musisz dorabiac, bo zwyczajnie o ile nie masz dobrych sponsorow to nie wyzyjesz. Ogolnie sponsorzy bardzo duzo daja, bo sa i zawodnicy ktorym sponsor oplaca mieszkanie i trenerow. Wszystko zalezy od tego jakiego masz managera, badz czy sam jestes obrotny i potrsfisz kogos przekonac, ze warto w Ciebie zainwestowac.

 33. Podwójny mistrz ze stawką 60 tys-80 tys. ? W takim razie nie dziwię się,że twierdził że jest niedopłacony

 34. No racja, pierwsza setka :rofl:

  Kogo obchodzi jakiś śmieszny ranking, w którym nad nim są goście z gorszymi rekordami i zwycięstwami nad jakimiś cukiniami?

 35. Brak Kowalika jako menadżera Gamrota wiele zaburza jeśli chodzi o jego drogę do UFC. Czuje, że KSW 4ever.

  On tez odeszedl z Cartelu ?

 36. Kogo obchodzi jakiś śmieszny ranking, w którym nad nim są goście z gorszymi rekordami i zwycięstwami nad jakimiś cukiniami?

  Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, to może byś załapał.

 37. Gamrot dostanie z liścia od Lewandowskiego i grzecznie podpisze nowy kontrakt.

  Nie dostanie. Prędzej ten drugi dostanie palce w oczy jak podejdzie. Tzn. obcierkę.

  :bayan:

 38. No racja, pierwsza setka :rofl:

  Nie wiem, czy wiesz, ale Janek po 6 latach w UFC, top-5 na świecie, za rozwalenie Jacare dostał 48 + 48. A jak nie wiesz, to można poczytać  :siara:

  Ba, pierwsza trzydziestka jeśli wybrać odpowiedni ranking:

   A co do Janka to z pewnością warto mieć na uwadze, że 6 lat temu były inne stawki, to po pierwsze, a po drugie on był na skraju wylotu z UFC, więc nie ma sie co dziwić, że kolejny kontrakt nie był zbyt lukratywny pod kątem finansowym… Oczywiście masz prawo tego nie pamiętać, ale mogłeś poczytać trochę.

 39. A co do Janka to z pewnością warto mieć na uwadze, że 6 lat temu były inne stawki, to po pierwsze, a po drugie on był na skraju wylotu z UFC, więc nie ma sie co dziwić, że kolejny kontrakt nie był zbyt lukratywny pod kątem finansowym..

  Tak, tak,  bo Janek jedzie na jednym kontrakcie już 6 lat. Ale masz rację, w styczniu 2018 po dwóch wygranych z rzędu był prawie na wylocie i pewnie dlatego od razu dostał ówczesny nr 4 rankingu Jimiego Manuwę :razz:enn:

 40. Mamed wie,  fikanie koziołków jak w walce z Karaoglu zwycięstwa w UFC nie przyniesie (a w ksw a owszem) to jeszcze by go mogli po takiej żenadzie zwolnić.

  a do Materli przemówił rozsądek: kto chciałby się bić z Thiago Santosem.

 41. Jedna podstawowa sprawa: swędząca broda podczas wywiadów :razz:ociesznymirek:

  Znam osoby, które przez alergię na środki do pielęgnacji brody do mieli, ale wygląda te mega śmiesznie

 42. W UFC będzie mógł walczyć częściej niż w KSW, zobaczy trochę świata, języka się nauczy, ludzi pozna. Kariera to nie tylko przelew na konto.

 43. No racja, pierwsza setka :rofl:

  Nie wiem, czy wiesz, ale Janek po 6 latach w UFC, top-5 na świecie, za rozwalenie Jacare dostał 48 + 48. A jak nie wiesz, to można poczytać  :siara:

  Nate Diaz po 8 latach dostawał 20+20 😀

 44. Tak, tak,  bo Janek jedzie na jednym kontrakcie już 6 lat. Ale masz rację, w styczniu 2018 po dwóch wygranych z rzędu był prawie na wylocie i pewnie dlatego od razu dostał ówczesny nr 4 rankingu Jimiego Manuwę :razz:enn:

  Gdzieś zasugerowałem, że jest na tym samym kontrakcie od 6 lat, czy tylko próbujesz stworzyć takie wrażenie?

  Co do drugiej walki z Manuwa – pełna zgoda, po dwóch niezłych wygranych dostał w końcu upragniony rewanż i wykorzystał szansę w stu procentach. Oczywiście nie warto pamiętać jaką drogę przeszedł od początku. Szybka, piękna wygrana w debiucie a potem bilans 1:4 w pięciu kolejnych walkach. Na całe szczęście później wszystko się pięknie odmieniło, ale chyba nie powiesz mi, że miał Janek dobry start i pozycję do znaczącego poprawienia warunków kontraktowych w tamtym okresie.

  Nate Diaz po 8 latach dostawał 20+20 😀

  Diaz w którymś momencie wziął sprawy we własne ręce i to były właśnie tego efekty.

  https://thesportsdaily.com/2019/11/03/nate-diaz-career-earnings-fox11/

 45. Nate Diaz po 8 latach dostawał 20+20 😀

  Bo był przeciętny,  Conor mu uratował życie inaczej by skonczyl z bezrobotnym Nickiem na ulicy.

 46. Bo był przeciętny,  Conor mu uratował życie inaczej by skonczyl z bezrobotnym Nickiem na ulicy.

  Conor juz kilku bumom uratowal i odmienil zycie.

 47. Bo był przeciętny,  Conor mu uratował życie inaczej by skonczyl z bezrobotnym Nickiem na ulicy.

  Taki był przeciętny, że wygrał Tufa, walczył o pas, miał 12 bonusów, po czym skończył Konora robiąc mega wynik PPV. Janek w kwestii medialnej i występów kiedy był na wylocie wyglądał bardzo przy tym blado

 48. Taki był przeciętny, że wygrał Tufa, walczył o pas, miał 12 bonusów, po czym skończył Konora robiąc mega wynik PPV. Janek w kwestii medialnej i występów kiedy był na wylocie wyglądał bardzo przy tym blado

  To Conor zrobil wynik ppv nie diaz a po drugie wygral na farcie

 49. To Conor zrobil wynik ppv nie diaz a po drugie wygral na farcie

  Obie walki potwierdziły, że to zestawienie zrobiło wynik, a nie tylko Konor. Obie również potwierdziły, że to nie był fart. Konor spompowal się jak kloszard spod alkoholowego, dostał w mazak, po czym dał się wziąć od tylca (tfu).

  W drugiej musiał pomykać jak kucyk po wybiegu żeby nie skończyć podobnie, a walka była bardzo bliska.

 50. Obie walki potwierdziły, że to zestawienie zrobiło wynik, a nie tylko Konor. Obie również potwierdziły, że to nie był fart. Konor spompowal się jak kloszard spod alkoholowego, dostał w mazak, po czym dał się wziąć od tylca (tfu).

  W drugiej musiał pomykać jak kucyk po wybiegu żeby nie skończyć podobnie, a walka była bardzo bliska.

  W drugiej walce udowodnil ze pierwsza to był wypadek przy pracy i twój diaz juz lezal na deskach po 2 minutach

 51. W drugiej walce udowodnil ze pierwsza to był wypadek przy pracy i twój diaz juz lezal na deskach po 2 minutach

  I zadał wiecej ciosów niż Krul.

 52. Taki był przeciętny, że wygrał Tufa, walczył o pas, miał 12 bonusów, po czym skończył Konora robiąc mega wynik PPV. Janek w kwestii medialnej i występów kiedy był na wylocie wyglądał bardzo przy tym blado

  Obie walki potwierdziły, że to zestawienie zrobiło wynik, a nie tylko Konor. Obie również potwierdziły, że to nie był fart. Konor spompowal się jak kloszard spod alkoholowego, dostał w mazak, po czym dał się wziąć od tylca (tfu).

  W drugiej musiał pomykać jak kucyk po wybiegu żeby nie skończyć podobnie, a walka była bardzo bliska.

  :antonio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.