Max Holloway jest dziś postrzegany jako jeden z najlepszych zawodników świata MMA. Khabib Nurmagomedov uważa, że były mistrz UFC nie pokazał jednak jeszcze wszystkiego, na co go stać.

Max Holloway w świetnym stylu pokonał w ostatniej walce  Calvina Kattara i najpewniej tą wygraną zagwarantował sobie kolejną walkę o pas mistrzowski.

W rozmowie dla serwisu Full Reptile Khabib Nurmagomedov, mistrz UFC wagi lekkiej, przedstawił swoje spojrzenie na postać Hollowaya.

Max już dziś jest jednym z najlepszych zawodników świata MMA i prawdopodobnie jest najlepszym piórkowym wszech czasów. Uważam, że ostatnia walka była jego najlepszym występem.

Khabib dodał też, że szczyt formy Hollowaya jeszcze przed nim.

On nie jest stary, a ma bardzo dużo walk za sobą. Moim zdaniem szczyt jego możliwości dopiero nadejdzie. Może to będzie w tym, a może w przyszłym roku. On ma szansę na to, by stać się najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

Holloway jest byłym mistrz kategorii do 145 funtów. Max w grudniu 2019 roku po pięciorundowym boju stracił tytuł mistrzowski na rzecz Alexandra Volkanovskiego. Na UFC 251 doszło do natychmiastowego rewanżu obu zawodników. „Błogosławiony” po raz kolejny przegrał z Australijczykiem decyzją sędziów, jednak wielu fanów oraz ekspertów uważa werdykt drugiego starcia za bardzo kontrowersyjny.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.