Wraz z pojawieniem się informacji, że UFC ponownie zawita do Polski, pojawiły się wątpliwości, czy największej organizacji MMA na świecie uda się zapełnić halę. Tymczasem, jak informują współpracownicy Ultimate Fighting Championship, gdańsko-sopocka Ergo Arena już teraz została wyprzedana niemal w całości.

„Na 18 dni przed galą dostępnych jest zaledwie kilkadziesiąt pojedynczych wejściówek” – czytamy w informacji prasowej przesłanej mediom branżowym.

Okazuje się, że UFC nie musiało umieszczać zawodnika z Polski w walce wieczoru, by zachęcić fanów Mieszanych Sztuk Walki do zakupu biletów na wydarzenie, które odbędzie się 21 października.

Początkowy sceptycyzm co do ewentualnego sukcesu drugiej gali UFC w Polsce miał mocne podstawy. Dwa i pół roku temu wystąpiły duże problemy ze sprzedażą wejściówek na pierwsze wydarzenie spod szyldu Ultimate Fighting Championship. Sporo miejsc w krakowskiej Tauron Arenie pozostało pustych, dlatego fani wątpili w to, że gigant zza oceanu ponownie odwiedzi nasz kraj. Tymczasem sukces sprzedażowy gali w Ergo Arenie pozwala liczyć na to, że UFC kolejny raz zawita do Polski już w przyszłym roku.

Pełną rozpiskę UFC w Ergo Arenie możecie zobaczyć tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.