Elias Cepeda – Foxsports.com

Oliveira to typ „bad mana”, niebezpieczny zarówno w stójce jak i w parterze. Hallmann to sprawny parterowiec. Lubię rozmach i warunki fizyczne Oliveiry, co ważne, jest pięć centymetrów wyższy od Hallmanna i posiada prawie 13 centymetrową przewagę w zasięgu. Jego pewnośc siebie idzie cały czas w górę ze względu na dwie wygrane z rzędu, dodatkowo będzie miał za sobą całą publiczność. Oliveira przez decyzję.

Nathan McCarter – Bleacherreport.com

Oliveira to kolejny interesujący „Kowboj”. Będzie lepszy od Hallmanna w każdej płaszczyźnie od początku do końca walki. Polak nie poradzi sobie z agresją Oliveiry, który zaaplikuje mu trzecia porażkę z rzędu. Oliveira, TKO, 1 runda.

Zane Simon – Bloodyelbow.com

Kocham Oliveirę, jest ekscytujący i agresywny… ale sposób jego walki jest wadliwy. Przede wszystkim jeśli nie udaje mu się na początku uszkodzić przeciwnika ciosami, traci pewność siebie i kontrolę nad tym co robi. Zaczyna wtedy rzucać dzikie sierpy z linii bioder. Coraz bardziej polega na swoich umiejętnościach zapaśniczych i grapplerskich. Hallmann jest typem zawodnika, przeciwko któremu nie należy zaprzestać ofensywy w stójce, jeśli tak się stanie Polak będzie w dogodnej sytuacji, jest lepszym zapaśnikiem i grapplerem niż Oliveira.  Spodziewam się, że Brazylijczyk będzie przeważał na początku, ale jeśli Hallmann przetrwa burzę ciosów i zniweluje przewagę w stójce, w której przeciwnik czuje się bardziej komfortowo, jego solidne umiejętności parterowe powinny załatwić sprawę. Hallmann, poddanie, 2 runda.

Scott Harris – Bleacherreport.com

Po pierwsze, nie myślałem, że Oliveira ma jakiekolwiek prawo by nazywać się “Kowbojem”. Potem jednak dowiedziałem się, że naprawdę ujeżdżał byki. Ale wiecie co? Nie obchodzi mnie to. Oliveira to szaleniec, który rozpali tłum fanów zwalniając Piotra Hallmanna z UFC. Oliveira, TKO, 1 runda.

Connor Ruebush – Sherdog.com

Warunki fizyczne Oliveiry są przeważnie ogromną zaletą, ale jest tylko kilku bardziej nieustępliwych lekkich niż Hallmann, który pokazał prawdziwą siłę w starciach z tak mocnymi zawodnikami jak Gleison Tibau czy Francisco Trinaldo. Patrząc na szybkość na nogach i dokładność uderzenia Oliveiry, Hallmann pewnie przyjmie sporo ciosów na początku, ale walka w swoim tempie i wytrzymałość pozwolą mu przechylić szalę na swoją korzyść w drugiej połowie pojedynku. Hallmann, podanie, 3 runda.

Riley Kontek – Fansided.com/Bleacherreport.com

Kiedy nieprzewidywalny Brazylijczyk Alex Oliveira spotyka się z utalentowanym Piotrem Hallmannem to zdecydowanie mamy kandydata na  „walkę wieczoru”. Oliveira jest wszechstronnym zawodnikiem, jednak to jego muay thai przyciąga uwagę. Jest silny i dokładny, co daje wspaniały efekt gdy trafia. Hallmann jest równiez wszyschstronny lecz jego glównym atutem jest walka w parterze, co było widać podczas jego wygranych walk z Francisco Trinaldo czy Yvesem Edwardsem. Problemy przyszły kiedy walczył z naprawdę mocnymi przeciwnikami. Myślę, że teraz odbije się i po dobrej, wyrównanej walce wypunktuje Oliveirę. Hallmann, decyzja.

Craig Amos – Bleacherreport.com

Alex „Kowboj” Oliveira nie jest najlepszym zawodnikiem w UFC z imieniem Alex. Nie jest też najlepszym z nazwiskiem Oliveira. Nie jest również najlepszym z ksywą „Kowboj”. Jednak ma argumenty, które pozwalają mu ich używać. Zasłuży na zwycięstwo w sobotę. Oliveira, TKO, runda 2.

20 KOMENTARZE

 1. Mimo, że większość stawia na Brazola, to miło się czyta te opinie, bo doceniają serce do walki i nieustępliwość Piotrka. Ale, ale, jedna sprawa, gdzie jest Mookie?! 😀

 2. Mimo, że większość stawia na Brazola, to miło się czyta te opinie, bo doceniają serce do walki i nieustępliwość Piotrka. Ale, ale, jedna sprawa, gdzie jest Mookie?! 😀

  Nie było jego wpisu, podobno boi się typować walki Polaków 🙂

 3. Ja tam wierze, że nawet jak ta walka nie pójdzie po umyśli Piotra to i tak da taki bój, że Łysemu będzie go po prostu głupio zwolnić.

 4. @Arlovski raczej nie ma na to szans. 3 porażka z rzędu przy tych zwolnieniach? Poleci od razu bez sentymentów niestety:sad:do tego wpadka z koksem też swoje zrobi.

 5. @Arlovski raczej nie ma na to szans. 3 porażka z rzędu przy tych zwolnieniach? Poleci od razu bez sentymentów niestety:sad:do tego wpadka z koksem też swoje zrobi.

  Obawiam się, że możesz mieć rację. Mocno liczę na wygraną Piotrka w tej walce, bo istnieje możliwość wylotu.

 6. @Arlovski raczej nie ma na to szans. 3 porażka z rzędu przy tych zwolnieniach? Poleci od razu bez sentymentów niestety:sad:do tego wpadka z koksem też swoje zrobi.

  Cicho 🙁 Cały czas mam nadzieję, że my się bardziej tym denerwujemy niż Piotrek który wejdzie do klatki i rozpierdoli wędzonego kowboja.

 7. Jezeli Piotrek jakimś cudem przegra to nie widzę innej opcji niż KSW .

  1. Nie przegra

  2. Zadne KSW, bo go zablokuja

 8. Wydaje mi się, że Zane ma dość świeże spojrzenie w typowaniach, nie pieprzy głupot jak inni. Jego typowaniu utwierdziło mnie w postawieniu kasy na Piotrka 🙂

 9. Mocno boję się tej walki, bo jeśli Piotr nie wygra to wyleci z UFC. Kurde żeby tak udało się poddać Brazylijczyka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.