Stipe Miocic Daniel Cormier
Stipe Miocic i Daniel Cormier

Podczas nadchodzącej gali UFC 241 dojdzie do drugiego starcia mistrzowskiego pomiędzy Stipe Miocicem (MMA 18-3) i Danielem Cormierem (MMA 22-1). W pierwszym pojedynku to Cormier okazał się lepszy, ale Miocic jest pewny swego przed nadchodzącym rewanżem. Co ciekawe, od czasu pierwszego pojedynku Cormier walczył raz w obronie pasa, a Miocic zdecydował się czekać na rewanż i nie bił się ani razu.

Zdaniem Cormiera, takie podejście do sprawy było dziecinne, o czym powiedział w rozmowie dla ESPN.

To, że on zdecydował się nie walczyć i cały czas tylko siedział i czekał, było zachowaniem bachora, krzyczącego, że chce dostać rewanż. Moim zdaniem on powinien w tym czasie z kimś się bić.

Cormier powiedział też o tym, że mimo iż przed pierwszym pojedynkiem obaj podchodzili do siebie z dużą dozą szacunku, to w rzeczywistości za sobą nie przepadają.

Są rzeczy, które nas w sobie wzajemnie drażnią. Uważam, że wkurzam Stipe. Myślę, że tak było już po programie The Ultimate Fighter. On podchodzi do rywali z szacunkiem i wypowiada się podobnie, ale myślę, że w środku się gotuje i nie może mnie znieść. Zwyczajnie zbytnio się różnimy. Działam mu na nerwy, ale tak bywa. Nie każdy musi mnie lubić. Po walce nie musimy być przyjaciółmi.

Do drugiej walki Stipe Miocica z Danielem Cormierem dojdzie już 17 sierpnia, podczas gali UFC 241, która odbędzie się w Anaheim w Kalifornii.

 

21 KOMENTARZE

 1. A ty gruby płakałeś w ringu. A wcześniej z zazdrości zachowywałeś się wobec  JJ jakby ci matkę zabił . Kto tu jest dzieckiem. Nie cierpie tego obłudnika , fazereusza. Za śmianie się z Janka życzę Ci kaosa w ten gupi fałszywy ryj z lewicy. Dołącz do kolegi.

 2. A ty gruby płakałeś w ringu. A wcześniej z zazdrości zachowywałeś się wobec  JJ jakby ci matkę zabił . Kto tu jest dzieckiem. Nie cierpie tego obłudnika , fazereusza. Za śmianie się z Janka życzę Ci kaosa w ten gupi fałszywy ryj z lewicy. Dołącz do kolegi.

  Panie nie obrażaj Pan dobre?

 3. jak Stipe wygra to pewnie zrobią 3 walke na pozegnanie dla grubaska bo jak sam powiedział nie chce odchodzic na plecach, takze najlepsza opcja dla Janka zeby dostał TSa to wygrana grubego i selavi na emeryture

 4. #TeamMiocic zawsze! Dużo by radości mi sprawił Stipe jakby tym razem to on odprawił (jako dopiero drugi po JJ) Cormiera przed czasem.

 5. A ty gruby płakałeś w ringu. A wcześniej z zazdrości zachowywałeś się wobec  JJ jakby ci matkę zabił . Kto tu jest dzieckiem. Nie cierpie tego obłudnika , fazereusza. Za śmianie się z Janka życzę Ci kaosa w ten gupi fałszywy ryj z lewicy. Dołącz do kolegi.

  Amen.

  Kiedyś szanowałem DC ale teraz sra wyżej niż dupe ma.

 6. Amen.

  Kiedyś szanowałem DC ale teraz sra wyżej niż dupe ma.

  nr 1 p4p, wyżej sie już srać nie da:mamed:

 7. Co za medialny grubas to nie mam pytań.  Przypomnij sobie jaka szopke odjebaliscie po walce ze stipie nie dziwię się że czekał tyle żeby Ci wpierdolic warto.

 8. nr 1 p4p, wyżej sie już srać nie da:mamed:

  Ranking p4p to jest taki twór by co niektórzy mogli na legalu się do tego wiksować. Bones dwa razy go przemeli i wysrał. W tym rankingu baby są wyżej od nie jednego mordercy więc huj nie ranking.

 9. Ranking p4p to jest taki twór by co niektórzy mogli na legalu się do tego wiksować. Bones dwa razy go przemeli i wysrał. W tym rankingu baby są wyżej od nie jednego mordercy więc huj nie ranking.

  Pełna zgoda, też nie ogarniam dlaczego McGregor nie jest w top 3

 10. Pełna zgoda, też nie ogarniam dlaczego McGregor nie jest w top 3

  On nawet wśród krasnali jest na drugim miejscu, bo Henry jest tam niekwestionowanym numero uno.

 11. Bardzo dobrze grubciu prawi. Waga ciezka jest do pizdy i koles moze sobie posiedziec rok na dupie, poplakac i wyzebrac rewanz z dupy. Przegral szybko to powinien zrobic min 2 walki wtedy ok. Taka sama sytuacja byla z Aska. I jeszcze bylo kilka takich sytuacji. Oby DC go odprawil szybciutko i niech spierdala za te swoje wszystkie zale przez ostatni rok.

 12. I jak tam po walce ?

  Właśnie wstaję :robertmakeup: No powiem ci że jestem zszokowany tym co odpierdalał pączek, jebany dzban przegrał to na własne życzenie. W każdej przerwie między rundami mówili mu żeby podnosił ręce, żeby się ogarnął, żeby nie szedł jak pojebany… bardzo dobrze, że przegrał jest jebanym idiotą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.