Nie pozostał dłuższy Aljamain Sterling wobec wypowiedzi TJ’a Dillashawa. Mistrz wagi koguciej odpowiedział w mediach społecznościowych zawodnikowi z Denver, który nie jest pod wrażeniem umiejętności „Funk Mastera”.

Dillashaw najprawdopodobniej będzie następnym pretendentem do pasa kategorii do 61 kilogramów. Amerykanin sam został wyzwany na pojedynek przez panującego mistrza po jego zwycięstwie na gali UFC 273. T.J. nie jest pod wrażeniem umiejętności Sterlinga o czym jasno dał do zrozumienia w wywiadzie dla ESPN. „Funk Master” w swoim stylu nie pozostał dłużny swojemu prawdopodobnemu rywali publikując wpis na Twitterze.

Dillashaw, kogo ku**a pokonałeś, kto jest mocniejszy niż rywale z którymi ja walczyłem? To jest Comedy Central. Powinieneś pójść do stand-upu z Cejudo. On jest Twoim tatuśkiem po wstrzyknięciu Ci strzykawki w dupę.

Sterling (MMA 21-3, UFC 13-3) w swoim ostatnim pojedynku pokonał Petra Yana niejednogłośną decyzją sędziów podczas UFC 273. Była to dla niego pierwsza udana obrona pasa wagi koguciej. Mistrzostwo zdobył w pierwszej walce z panującym wówczas Yanem w marcu 2021 roku na gali UFC 259. Wówczas w czwartej rundzie pojedynku Rosjanin uderzył „Funk Mastera” nielegalnym kolanem. Jamajczyk w UFC występuje od 2014 roku. 11 z 21 zwycięstw odniósł przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of oKurwaMojeOko
oKurwaMojeOko

Brutaal
Super Heavyweight

689 komentarzy 2,129 polubień

Henio musi występować na stołku :mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,798 komentarzy 21,271 polubień

Henio musi występować na stołku :mjsmile:

1651076051919.pngto by było szoł Henia :beczka:

Odpowiedz 2 polubień