O pojedynku Mackenzie Dern z Mariną Rodriguez mówi się od dawana. Ostatecznie do tej walki w oktagonie UFC ma dojść we wrześniu.

Już w maju, po ostatniej walce Mackenzie Dern, pojawiły się głosy mówiące o jej walce z Mariną Rodriguez. Informację o walce potwierdził też szef UFC, Dana White. Ostatecznie jednak obie panie zaprzeczyły takim doniesieniom, bo każda chciała walczyć w innym terminie.

Teraz Bret Okamoto z ESPN potwierdził, że do pojedynku ma dojść 9 września, a walka obu zawodniczek ma być starciem wieczoru gali z cyklu UFC Fight Night.

Mackenzie Dern ma za sobą siedem pojedynków w UFC. W całej karierze przegrała tylko raz, kiedy to przez decyzję sędziowską pokonała ją Amanda Ribas. Od tamtej pory wygrała cztery starcia z rzędu. Dern znana jest ze swoich umiejętności parterowych. Do tej pory siedem razy wygrywała przez poddanie. W ostatniej walce Mackenzie Dern wygrała już w pierwszej rundzie przez poddanie z Niną Ansaroff.

Mariną Rodriguez po raz ostatni walczyła 8 maja i pokonała na punkty Michelle Waterson. Wcześniej Rodriguez rozbiła w drugiej rundzie Amandę Ribas. Marina walczy dla UFC od roku 2018.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

99picks

KSW
Featherweight

5,092 komentarzy 3,618 polubień
kaczka94

Brutaal
Welterweight

530 komentarzy 1,000 polubień

O pojedynku Mackenzie Dern z Mariną Rodriguez mówi się od dawana. Ostatecznie do tej walki w oktagonie UFC ma dojść we wrześniu.

No tak średnio we wrześniuScreenshot_20210710_093918.jpg

Odpowiedz 2 polubień