Joe Rogan ostrzega Jake’a Paula przed starciem z Mikiem Tysonem. Popularny komentator i podcaster wierzy, że Tyson jest agresywnie nastawiony przed starciem z YouTuberem w ringu.

20 lipca tego roku w AT&T Stadium w Texasie dojdzie do głośnej walki legendarnego Mike’a Tysona z Jakiem Paulem. Dla YouTubera będzie to ogromna szansa na starcie z ikoną boksu, która ma już jednak swoje lata. Na temat zestawienia 27-latka z 57-latkiem wypowiedział się popularny podcaster, komentator UFC, Joe Rogan. Ten wierzy, że Bestia jest agresywnie nastawiony do tego starcia.

Mózg Mike’a Tysona przełączył się na tryb wojny. Ostatnio ktoś robił z nim wywiad i powiedział do niego, że wygląda jakby miał 20-kilka lat. Tyson odpowiedział, że to dlatego, że je surowe mięso. Później wytłumaczył, że to dlatego, że to właśnie będzie jadł podczas walki. Zje rywala. Przeraziłem się, Jezusie Chrystusie… Jest w pier*olonym trybie. Jest jak Bóg Wojny, ma to nadal w sobie. Mówię wam, jeśli dacie takiemu gościowi hormony, suplementy i będzie trenował…

Jest w trybie mordercy. Jeśli byłbym Jakiem Paulem to sra*bym właśnie w spodnie ze strachu. Doświadczeniem Tysona jest bycie zdobywcą. Musisz brać to pod uwagę. Gdy ktoś w przeszłości rozpierdalał innych, on nadal ma to w głowie…

57-letni Tyson to prawdziwa legenda boksu. Bestia uznawany jest za jednego z najbardziej niebezpiecznych zawodników w historii sportów walki. Aż 44 z 50 wygranych w ringu bokserskim zdobywał przez KO/TKO. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Frankiem Bruno, Larrym Holmesem czy Donovanem Rudockiem. Co ciekawe, wynik jego starcia z Jakiem Paulem będzie dodany do jego oficjalnego rekordu, bo tak też panowie ustalili jeszcze przed walką. Do starcia dojdzie 20 lipca tego roku, a transmisja pojedynku odbędzie się na niezwykle popularnej platformie Netflix.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of bolo75
bolo75

Oplot Challenge
Light Heavyweight

129 komentarzy 350 polubień

Bełkot. W głowie Tysona jest bałagan, przytłumiony zielskiem, ale ciało nie da rady. Sporty walki nie są dla starych ludzi.

Odpowiedz 15 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,155 komentarzy 28,304 polubień

Matko i córko! Nie chcę nawet o tym myśleć! Ten pies to bestia! Je surowe mięso! Prawdziwy potwór! Gdyby przyszło mi z nim stanąć do walki nie miałbym żadnych szans! Rozszarpałby mnie na strzępy!

Joe Rogan o swoim psie, Pimpusiu.

1715665114644.jpeg

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,848 komentarzy 22,838 polubień

Widać, Rogan przytulił już kasę za promowanie tej walki, że się odpalił z takimi kocopołami :matt:

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of PioTRTek
PioTRTek

WSOF
Heavyweight

3,525 komentarzy 6,704 polubień

Pierdoli jak potłuczony.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

ONE FC
Super Heavyweight

2,600 komentarzy 4,693 polubień

Rogan jarał chyba ten sam temat co Mike :beczka:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,775 komentarzy 27,050 polubień

jest w trybie emeryta co najwyżej

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,292 komentarzy 32,654 polubień

Mózg Mike'a Tysona przełączył się na tryb wojny...
8x2 na poduszki 14 uncjowe
:tysoncoffe:
Ostatnio ktoś robił z nim wywiad i powiedział do niego, że wygląda jakby miał 20-kilka lat.
:tysonhappy::lol:
Tutaj jako 19-20 latek...

Odpowiedz 1 Like