Conor McGregor (MMA 22-4), jest dziś niewątpliwie największą gwiazdą MMA na świecie. Świetnie sobie radzi nie tylko w zawodowym sporcie, ale również w biznesie, którym chce się zajmować po zakończeniu sportowej kariery. Conor dobrze zdaje sobie sprawę, że walczenie w klatce szybko może dobiec końca, stale więc rozwija i promuje choćby swoją markę whisky.

Zobacz również: „Ta walka ma globalny potencjał” – Szef UFC o rewanżu McGregora z Nurmagomedovem

Zawodowy sport daje krótką karierę. To okrutne, ale nikt nie przejmuje się życiem sportowców po zakończeniu kariery. I nie chodzi tylko o sporty walki, ale generalnie o sport. Studiowałem kariery wielu sportowców, z różnych dyscyplin i widziałem jak układało im się życie po zakończeniu kariery.

W rozmowie dla The Mac Life, Conor wyjaśnił też w jaki sposób wybiera w życiu swoje zawodowe zainteresowania.

Dla mnie najważniejsza jest pasja. Wszedłem do świata sportów walki, bo były moją pasja. Nie osiągnąłbym tego, co osiągnąłem bez pasji do tego sportu. Tak samo jest z whisky i z modą. Najważniejsze to znaleźć coś co się kocha, a potem wymyślenie sposobu na to, aby z tego żyć. To właśnie zrobiłem w życiu. I to nie tylko raz, zrobiłem to wiele razy. Jestem więc bardzo, bardzo szczęśliwy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.