Conor McGregor nokautując w świetnym stylu na gali UFC 205 w 2016 roku mistrza wagi lekkiej Eddiego Alvareza odniósł jedno z najbardziej imponujących zwycięstw w swojej bogatej karierze.

Dzięki efektownemu zwycięstwu Irlandczyk stał się pierwszym zawodnikiem w historii który posiadał dwa mistrzowskie pasy organizacji UFC w tym samym czasie. Mimo tego uważa, że aktualna wersja McGregora z 2020 roku sponiewierałaby w walce wersję McGregora z 2016 co ma świadczyć o tym jak bardzo były mistrz poprawił swoje umiejętności walki w klatce.

Irlandczyk zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie w którym sugeruje, że jest dziś dużo lepszym zawodnikiem niż w 2016 roku kiedy święcił swoje największe triumfy w organizacji UFC:

„Wracam do przeszłości, do chwili przed walką w Madison Square Garden w Nowym Jorku kiedy czekałem na starcie o drugi mistrzowski tytuł w 2016 roku”  ​​- napisał McGregor. „Myśl, że sponiewierałbym go teraz w klatce jest naprawdę niesamowita. Przerażająca nawet.”

Conor McGregor po raz ostatni walczył w styczniu tego roku, kiedy powrócił z długiej przerwy demolując w ciągu zaledwie 40 sekund weterana Donalda Cerrone. Obecnie Irlandczyk tak jak większość zawodników organizacji UFC nie ma zaplanowanej walki z powodu pandemii koronawirusa. Postanowił jednak przypomnieć jak wyglądała jego walka z „Kowbojem”

13 listopada 2016 roku na gali UFC 205 która odbyła się po raz pierwszy w Nowym Jorku, Connor McGregor pokonał mistrza wagi lekkiej Eddiego Alvareza, zdobywając mistrzostwo w drugiej kategorii wagowej. Gala odbyła się na słynnej hali sportowej Madison Square Garden a McGregor stał się pierwszym zawodnikiem w UFC, który dzierżył dwa mistrzowskie pasy w tym samym czasie.

Poniżej przypomnienie jak wyglądało to starcie w oktagonie UFC:

Was this the best we’ve ever seen Conor McGregor?!

Opublikowany przez Wtorek, 14 stycznia 2020

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.