Spencer Fisher

(Foto Dave Mandel / Sherdog.com) 27 czerwca na gali UFC on FOX 8 w Seattle dojdzie do ciekawej walki w wadze lekkiej pomiędzy dwoma weteranami MMA, którzy łącznie brali udział w prawie 100 zawodowych walkach. W starciu tym „Król” Spencer Fisher  zmierzy się ze specjalistą od „Thug Jitsu” Yves’em Edwardsem.

Obaj zawodnicy wracają do oktagonu po porażkach, ale w dużo trudniejsze sytuacji jest bez wątpienia 36-letni Fisher. Zawodnik ten przegrał pięć z sześciu walk, w tym trzy ostatnie i kolejna porażka na pewno oznaczać będzie dla niego koniec długiej przygody z UFC, która trwa od 2005 roku. „Król” w ostatnich walkach musiał uznawać wyższość po kolei: Rossa Pearsona, Thiago Tavaresa oraz Sama Stouta.

Jego przeciwnik Edwards jest tylko w trochę lepszej sytuacji. W ostatniej swojej walce przegrał przez niejednogłośną decyzję z Isaaciem Vallie-Flaggiem na UFC 156. Wcześniej w czterech walkach walczył w kratkę i zaliczył dwa zwycięstwa z Jeremym Stephensem i Rafaello Oliveirą oraz dwie porażki z Tonym Fergusonem i Samem Stoutem.

Rozpiska UFC on FOX 8.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.