michael chandler

Michael Chandler czekał długo na walkę z Conorem McGregorem i w końcu starcie to zostało oficjalnie ogłoszone. Zdaniem Chaela Sonnen Chandler przez czas oczekiwania robił dobrą minę do złej gry, a teraz całą wściekłość, którą w sobie tłamsił wyładuje na Irlandczyku.

Podczas konferencji prasowej po gali UFC 300, która odbyła się 13 kwietnia w Las Vegas, Dana White ogłosił, że Conor McGregor zawalczy z Michaelem Chandlerem na gali UFC 303. Do pojedynku wagi półśredniej dojdzie 29 czerwca w Las Vegas. Chandler czekał na to ogłoszenie ponad rok i zdaniem Chaela Sonnen wreszcie będzie miał okazję, aby wrzucić z siebie całą frustrację, która przez ten czas w nim wzbierała. W programie Good Guy / Bad Guy Sonnen stwierdził:

Nie dajcie się zwieść, Michael Chandler jest wściekły na Conora McGregora. Niczego nie przebaczył, niczego nie zapomniał, nie zapomniał tego, co działo się w The Ultimate Fighterze. Nie zapomniał, że czekał prawie dwa lata. Jest ojcem kilku adoptowanych dzieci, ma żonę, wyjeżdżał na obozy przygotowawcze, a Conor mówił mu: że może zawalczy w 185 funtach, a może pójdzie do boksu zawalczyć z Pacquiao. Chandler był bardzo powściągliwy, był miły i wiele osób tak robi podczas negocjacji – chcą być mili, dopóki nie postawią na swoim. Chandler ma w końcu to, czego chciał, a teraz pojawi się wściekły gość. On jest wkurzony.

Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w zeszłorocznej edycji programu The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Ostatecznie jednak termin walki był cały czas przesuwany, a sam Conor w mediach ciągle sugerował różne nowe pomysły na swoją kolejną walkę.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC, do którego doszło w listopadzie roku 2022, został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

Bellator
Lightweight

4,236 komentarzy 21,715 polubień

Raczej uległą fajką będzie do momentu zamknięcia drzwi w oktagonie (a i tam może się to utrzymać, jak dobrze dostał pod stołem:Duke3d:)
Nie jara mnie to starcie

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,792 komentarzy 27,097 polubień

Kurwa co ma adopcja do walki
co za pajac

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,993 komentarzy 43,961 polubień
Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,380 komentarzy 32,782 polubień

Kurwa co ma adopcja do walki
co za pajac

Jakby czytał Cohones :hi: to by zdążył już raz zawalczyć i zarobić na te adoptowane dzieci i żonę... a nie tylko czekać na irlandzkiego króla...

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,792 komentarzy 27,097 polubień

Jakby czytał Cohones :hi: to by zdążył już raz zawalczyć i zarobić na te adoptowane dzieci i żonę... a nie tylko czekać na irlandzkiego króla...

Część małolat

Odpowiedz polub