Jorge Masvidal (MMA 35-13), który podczas gali  UFC 244 w Madison Square Garden w Nowym Jorku pokonał Nate’a Diaza (MMA 20-12), wywalczył tym samy unikatowy, stworzony specjalnie na to starcie tytuł BMF (Baddest Motherfucker).

Zobacz również: Masvidal celuje w McGregora i czeka na jego walkę z Cerrone

Chael Sonnen, analityk i były zawodnik UFC oraz Bellatora, uważa że pas Masvidala jest prawdziwym tytułem mistrzowskim, a sam zawodnik może być nazywany mistrzem.

Wiele osób zachowuje się tak, jakby Jorge Masvidal nie był mistrzem, a on nim jest. Jest stuprocentowym mistrzem. Conor o tym wie i dodaje temu stwierdzeniu wiarygodności twierdzą, że chce mu odebrać jego pas.

Sonnen przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę w audycji, którą prowadzi i dodał:

Jestem sfrustrowany gdy słyszę, że Masvidal zasłużył na walkę o pas. Świetnie, ale Masvidal ma pas. Nie zapominajcie o tym. Masvidal jest mistrzem i ludzi to wkurza. To wywołuje zazdrość. Jorge Masvidal jest mistrzem BMF i ma pas, który to potwierdza.

13 KOMENTARZE

 1. Nie wiedziałem, że BMF jest już pełnoprawną dywizją. A tak w ogóle jacy tam zawodnicy są oprócz Masa i Diaza? 😕

 2. Proponuję wprowadzenie także tymczasowego pasa BMF. Kto by nie chciał mieć w sportowym CV zapis o byciu Tymczasowym Matkojebcą?

 3. Proponuję wprowadzenie także tymczasowego pasa BMF. Kto by nie chciał mieć w sportowym CV zapis o byciu Tymczasowym Matkojebcą?

  Albo zrobić jeszcze taki pas dla wag najniższych.

  Walka o Pas Mini Skurwysynka :antonio:

 4. Nie wiedziałem, że BMF jest już pełnoprawną dywizją. A tak w ogóle jacy tam zawodnicy są oprócz Masa i Diaza? 😕

  Stuprocentowym mistrzem maderfakerów.

  No chyba wszyscy, którzy spali ze swoimi matkami :hi:

  Proponuję wprowadzenie także tymczasowego pasa BMF. Kto by nie chciał mieć w sportowym CV zapis o byciu Tymczasowym Matkojebcą?

  Mały update historyczny. Łysy, patologiczny kłamca wcale nie wymyślił tego pasa – już na starożytnych olimpiadach była to główna nagroda w Pankrationie. Pierwszym BMF był podobno niejaki Edyp (posiadamy ograniczone źródła). W czasach bardziej nowożytnych (XIX wiek), najbardziej znanym posiadaczem BMF był Sigmund Freud. Miał on wielki wkład w usankcjonowanie zasad posiadania pasa BMF. Fotka na dowód:

  Walka o Pas Mini Skurwysynka :antonio:

  A na Fame już czasem nie robili?

 5. Sonnen – jeden z najlepszych trolli w mma ever

  Masvidal jest mistrzem i ludzi to wkurza. To wywołuje zazdrość.

  :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.