Alex pereira

Podczas gali UFC 295 Alex Pereira i Jiri Prochazka zawalczą o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Jeśli Brazylijczyk wygra, to zdaniem Chaela Sonnena powinien zostać wybrany najlepszym zawodnikiem roku 2023.

Już w najbliższy weekend Alex Pereira, były mistrz wagi średniej, stanie przed szansą zdobycia tytuł kategorii półciężkiej. Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś komentator sportowy, powiedział w nagraniu na swoim kanale w serwisie YouTube, że wygrana Pereiry powinna zapewnić mu zwycięstwo w plebiscycie na najlepszego zawodnika roku 2023.

Aktualnym liderem w drodze po tytuł najlepszego zawodnika roku jest Islam Makhachev. Żaden inny zawodnik nie zanotował takiej wygranej. Islam walczył tylko dwa razy, ale dwa razy z Volkanovskim, niepobitym, niepokonanym mistrzem świata. To moim zdaniem sprawia, że Islam jest w drodze po ten tytuł. Jeśli jednak Alex wygra, to będzie oznaczało, że w jednym roku był mistrzem dwóch różnych kategorii wagowych. A to sprawia, że moim zdaniem powinien zdobyć tytuł zawodnika roku.

Alex Pereira zdobył pas wagi średniej w listopadzie roku 2022 i dzierżył go do kwietnia roku 2023. Wówczas został pobity przez Israela Adesanyę. Po tym starciu Pereira zdecydował się przejść do kategorii półciężkiej, w której pokonał Jana Błachowicza, co zapewniło mu walkę o mistrzowski tytuł z Prochazką.

Do walki Alex Pereira z Jiri Prochazką o zwakowany przez Jamahal Hilla pas mistrzowski dojdzie 11 listopada podczas gali UFC 295 w Nowym Jorku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Podczas gali UFC 295 Alex Pereira i Jiri Prochazka zawalczą o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Jeśli Brazylijczyk wygra, to zdaniem Chaela Sonnena powinien zostać wybrany najlepszym zawodnikiem roku 2023. Już w najbliższy weekend Alex Pereira, były mistrz wagi średniej, stanie przed szansą zdobycia tytuł kategorii półciężkiej. Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś komentator sportowy, powiedział w nagraniu na […]

Odpowiedz polub

click to expand...