Obiecujący zawodnik kategorii koguciej UFC, Song Yadong, wypowiedział się na temat nadchodzącej walki i dalszych planów. Chińczyk w przypadku wygranej ma nadzieję na starcie mistrzowskie.

Yadong podczas gali UFC Fight Night 210, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 września, zadebiutuje w walce wieczoru organizacji. 24-latek zmierzy się z bardzo mocnym Corym Sandhagenem. Wcześniej Chińczyk nigdy nie rywalizował na dystansie dłuższym niż trzy rundy, więc zagadką pozostaje kondycja zawodnika.

Yadong wziął udział w dniu medialnym zorganizowanym przed sobotnim wydarzeniem. Zawodnik trenujący w Team Alpha Male wypowiedział się na temat ewentualnej walki o pas. Chińczyk chciałby w przypadku zwycięstwa z Sandhagenem zawalczyć o mistrzostwo, ewentualnie stoczyć maksymalnie jeszcze jeden pojedynek.

Myślę, że jak skończę Cory’ego to dostanę walkę o pas. Jeżeli nie to po następnej, ale tylko po tym jednym starciu.

Chińczyk wypowiedział się także o swoim najbliższym rywalu. 24-latek uważa Sandhagena za niebezpiecznego zawodnika, który przegrywał tylko z czołówką kategorii koguciej.

Przegrał dwie walki z rzędu, ale w dalszym ciągu pozostaje niebezpieczny. Przegrywał tylko z czołowymi zawodnikami. W dalszym ciągu jest dobry.

Yadong (MMA 19-6) jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Ostatnie odniósł na marcowej gali UFC, kiedy to znokautował Marlona Moraesa. W najlepszej organizacji MMA na świecie walczy od 2017 roku. Do dnia dzisiejszego osiągnął kapitalny bilans 8-1-1. Yadong zajmuje 10. miejsce w klasyfikacji kategorii koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Dijaz

ONE FC
Bantamweight

2,292 komentarzy 3,641 polubień

Song Yadong to przecież samochód:mamedwhat:

Odpowiedz 3 polubień

BogdanJanusz

Shark Fights
Welterweight

1,244 komentarzy 3,245 polubień

Song Yadong to przecież samochód:mamedwhat:

Ten Mamed rozumiem nieprzypadkowy

Odpowiedz 6 polubień

MrRoshi

UFC
Middleweight

13,567 komentarzy 36,387 polubień

Z TJem wygrał - wal w chuj!

Odpowiedz 3 polubień

Arczi1990

BAMMA
Lightweight

840 komentarzy 1,209 polubień

Lol weź najpierw wygraj Songu Jadongu

Odpowiedz polub