Anthony Smith, były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC wagi półciężkiej, jest zdania, że Kamaru Usman decyduje się na niezwykle trudną walkę chcąc mierzyć się z Khamzatem Chimaevem.

Kamaru Usman, były mistrz wagi półśredniej UFC, zapowiedział niedawno, że jest chętny na pojedynek z Khamzatem Chimaevem. Obaj zawodnicy weszli też z sobą w wymiany zdań za pośrednictwem mediów społecznościowych. Anthony Smith w audycji Believe You Me powiedział co sądzi o wyborze Usmana.

To jest grube zagranie ze strony Kamaru. Pokazuje jaka jest jego mentalność, bo chyba wiele osób postawiło już na nim krzyżyk. Część ludzi myślała, że on może przejdzie na emeryturę, ale chęć walki z Khamzatem pokazała coś zupełnie przeciwnego. To będzie dla Kamaru trudna walka. Myślę, że jego styl idealnie będzie pasował Khamzatowi.

Na razie cały czas nie wiadomo czy faktycznie do pojedynku Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem. Pojawiają się jednak głosy mówiące, że trwają prace nad tym zestawieniem.

Kamaru Usman jest po dwóch przegranych z rzędu w walkach z Leonem Edwardsem. W sierpniu roku 2022 został przez Leona znokautowany i utracił pas mistrzowski, w marcu tego roku przegrał z nim na punkty.

Khamzat Chimaev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku i pokonał Kevina Hollanda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Francis Mumbutu

Brutaal
Middleweight

576 komentarzy 1,651 polubień

Mocny zapaśnik to styl pasujący obsraevovi ?

Odpowiedz 3 polubień

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,714 komentarzy 35,778 polubień

Jaki on jest brzydki to nawet Usman przy nim wyglada jak Antonio Banderas

Odpowiedz 3 polubień

Duszek

Jungle Fight
Welterweight

331 komentarzy 361 polubień

Nie wszyscy są przystojni jak Mario że aż miło pomarzyć o dociążaniu w piwnicy. Ale bez kitu , ciesze się że niektórzy zaczęli przegrywać i nie muszę pocić się z zgrozy i obrzydzenia patrząc na ich zmutowane twarze.

Odpowiedz 1 Like

AldoRaine

Jungle Fight
Featherweight

253 komentarzy 1,287 polubień

Dziwne to czasy, że trzeba chwalić zawodników, których jedynym życiowym zajęciem jest walka za to, że chcą walczyć. To rzeczywiście szokujące, że do niedawna najlepszy zawodnik w swojej kategorii, chce walczyć z zawodnikiem, który dobija do topu. Czy to nie powinno być normalne?

Odpowiedz 4 polubień

Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,172 komentarzy 4,059 polubień

Fake Newsman wie, że jak zawalczy z Królem Chimaevem to będzie mieć największe siano

Odpowiedz polub