Anthony Smith, były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC wagi półciężkiej, jest zdania, że Kamaru Usman decyduje się na niezwykle trudną walkę chcąc mierzyć się z Khamzatem Chimaevem.

Kamaru Usman, były mistrz wagi półśredniej UFC, zapowiedział niedawno, że jest chętny na pojedynek z Khamzatem Chimaevem. Obaj zawodnicy weszli też z sobą w wymiany zdań za pośrednictwem mediów społecznościowych. Anthony Smith w audycji Believe You Me powiedział co sądzi o wyborze Usmana.

To jest grube zagranie ze strony Kamaru. Pokazuje jaka jest jego mentalność, bo chyba wiele osób postawiło już na nim krzyżyk. Część ludzi myślała, że on może przejdzie na emeryturę, ale chęć walki z Khamzatem pokazała coś zupełnie przeciwnego. To będzie dla Kamaru trudna walka. Myślę, że jego styl idealnie będzie pasował Khamzatowi.

Na razie cały czas nie wiadomo czy faktycznie do pojedynku Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem. Pojawiają się jednak głosy mówiące, że trwają prace nad tym zestawieniem.

Kamaru Usman jest po dwóch przegranych z rzędu w walkach z Leonem Edwardsem. W sierpniu roku 2022 został przez Leona znokautowany i utracił pas mistrzowski, w marcu tego roku przegrał z nim na punkty.

Khamzat Chimaev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku i pokonał Kevina Hollanda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Francis Mumbutu

BAMMA
Heavyweight

1,036 komentarzy 2,975 polubień

Mocny zapaśnik to styl pasujący obsraevovi ?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,467 komentarzy 78,172 polubień

Jaki on jest brzydki to nawet Usman przy nim wyglada jak Antonio Banderas

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Duszek
Duszek

Brutaal
Bantamweight

462 komentarzy 509 polubień

Nie wszyscy są przystojni jak Mario że aż miło pomarzyć o dociążaniu w piwnicy. Ale bez kitu , ciesze się że niektórzy zaczęli przegrywać i nie muszę pocić się z zgrozy i obrzydzenia patrząc na ich zmutowane twarze.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of AldoRaine
AldoRaine

Jungle Fight
Middleweight

345 komentarzy 1,920 polubień

Dziwne to czasy, że trzeba chwalić zawodników, których jedynym życiowym zajęciem jest walka za to, że chcą walczyć. To rzeczywiście szokujące, że do niedawna najlepszy zawodnik w swojej kategorii, chce walczyć z zawodnikiem, który dobija do topu. Czy to nie powinno być normalne?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Fake Newsman wie, że jak zawalczy z Królem Chimaevem to będzie mieć największe siano

Odpowiedz polub