Organizacja FEN jest zainteresowana opinią fanów na temat wczorajszej gali FEN 28. Zaraz po wydarzeniu w mediach społecznościowych padło pytanie o opinię dla obserwatorów, którzy mogą wyrazić swoje zdanie na temat minionego wydarzenia. Wśród głosów fanów najczęściej pojawiają się sugestie dotyczące konferansjerów oraz prowadzących wywiady z zawodnikami po walkach.

Na FEN 28 wystąpili m.in. Oli Thompson, Michał Kita, Szymon Bajor, Mateusz Rębecki czy Marcin Wójcik. Jeszcze przed galą wiele osób przyznawało, że na papierze jest to najlepsza rozpiska w historii organizacji FEN. Na karcie walk był także „freak-fight” – Krystian Pudzianowski zmierzył się z Piotrem Szeligą. Ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, to „Szeli” zwyciężył – brat strongmana nie wyszedł do ostatniej rundy.

Nowym mistrzem kategorii ciężkiej organizacji został Oli Thompson, który w pierwszej rundzie błyskawicznie znokautował Szymona Bajora. Michał Kita szybko rozprawił się z Igorem Pokrajacem, a Mateusz Rębecki udowodnił, że należy do czołówki kategorii lekkiej w kraju. W pierwszej rundzie reprezentant Berserkerów ze Szczecina wygrał z Fabiano Silvą.

A jakie jest Wasze zdanie? Co organizacja powinna poprawić przy następnej gali?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.