Fot: A. Vasquez-USA TODAY Sports

Już 13 maja dojdzie do rewanżu Stipe Miocica z Juniorem dos Santosem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej, a odbędzie się on podczas gali UFC 211 w Dallas. Dwa lata temu Dos Santos pokonał na punkty Miocicia podczas gali UFC on Fox 13. W rozmowie z serwisem MMALatest, pretendent zapowiedział, że tym razem wygra walkę już w drugiej rundzie.

Skończę tę walkę w drugiej rundzie. Skończę Stipe przed końcem drugiej rundy. Ludzie lubią oglądać walki stójkowe, a to będzie najlepsza walka stójkowa w wadze ciężkiej, jaką można będzie zobaczyć. Myślę, że to będzie wielka noc dla Dallas, dla nas i dla mnie. Jestem pewny swego przed tym pojedynkiem. Szanuję bardzo Stipe Miocica, on jest świetnym mistrzem, dobrym człowiekiem, takich ludzi nam trzeba.

W rozmowie poruszono również temat polityki antydopingowej UFC.

Sprawy wyglądają teraz nieco inaczej. Każdy to może zobaczyć. Po tym jak pojawiła się w UFC USADA, nie ma już superbohaterów. Zawodnicy się męczą. Dlatego nazywam ten moment momentem prawdy. Maski spadają i każdy może zobaczyć jak faktycznie wygląda rzeczywistość.

2 KOMENTARZE

  1. Junior tylko bez zbytniej pewności siebie. Nie ważne w , której i nie ważne jak. Po prostu Cyganie musisz!!!

  2. Stjopic wygra a potem z nim wygra Konina zdobędzie pas UFC i wroci na jamajkę doić żyrafy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.