Chatri Sityodtong, twórca organizacji One Champioship, podczas niedawnej konferencji telefonicznej z mediami powiedział, że Ben Askren jest jego zdaniem najlepszym zawodnikiem wagi półśredniej na świecie.

Jeśli zapytasz ekspertów związanych ze sztukami walki – ja sam działam w tej branży od 30 lat – ludzi, którzy są znani w USA i na całym świecie, powiedzą ci oni, że Ben Askren jest najlepszym zawodnikiem kategorii półśredniej na świecie.

Sityodtong dodał, że dobrym pomysłem na zakończenie kariery Askrena byłoby starcie z mistrzem UFC. Podkreślił jednak, że nie mógłby to być Tyron Woodley, który jest przyjacielem Askrena.

Z przyjemnością zobaczyłby zestawienie zawodnika UFC przeciwko zawodnikowi organizacji One. Z ogromną przyjemnością zobaczyłbym ostatnią walkę Bena przeciwko mistrzowi UFC. Osobiście widziałem jak Ben niszczy na treningach mistrzów UFC. To samo robił z mistrzami BJJ. Ben to potwór. Odejdzie z tego sportu jako najlepszy w historii, szczególnie jeśli udałoby się zorganizować walkę z mistrzem UFC.

Ben Askren po swojej kolejnej walce dla One, podczas której zmierzy się z Shinyą Aokim, planuje zakończenie kariery.

2 KOMENTARZE

  1. Najlepszy, bo nigdy nie został sprawdzony przez zawodników światowego topu. A na treningach… to nasze orły, też niszczą amerykanów, a potem w walkach jest odwrotnie. Także ten 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.