Chcecie wiedzieć jak czas przed walką z Danem Hendersonem spędza najbardziej charyzmatyczny fajter planety ? Co myśli o swojej ostatniej walce z Chuckiem ? Co było najlepszą rzeczą jaka mu się przytrafiła dzięki zdobyciu pasa ?

Ekipa MSNBC odwiedziła Rampage w BIG BEAR w Kaliforni, gdzie mistrz LHW nabiera formy przed zbliżającą się walką z obecnym mistrzem PRIDE w dwóch wagach LHW i MW Danem Hendersonem 8 września w Londynie.

Dziennikarze zastali Quintona ćwiczącego jujitsu w małej klatce imitującej Octagon znany z UFC.

„To będzie największa walka w historii MMA, nigdy nie będzie większej” mówi Jackson.

3 miesiące temu Jackson pięknym uderzeniem zgasił światło Chuckowi Liddellowi. Niespodziewanie niezadowolona z wyniku publika w hali MGM Grand „wybuczała” nowego mistrza. To sprawiło dużo większy ból niż ciosy Liddella.

„Ja po prostu robiłem swoje. Jeśli mam być szczery to myślę, że zrobili to dlatego, że jestem mniej znany w UFC niż Chuck, który zawsze był tu faworytem” powiedział o tym incydencie Rampage.

„W tej walce były drobne kontrowersje. Ludzie mówią, że to było szczęśliwe trafienie. Jeśli cofną się i obejrzą pierwszą walkę to zobaczą że także go złapałem, tylko wtedy go nie wykończyłem” powiedział Jackson o pierwszym spotkaniu 4 lata temu w Japoni.

Niespodzianką dla wielu fanów na pewno będzie to co o Quintonie powiedział jego trener Juanito Ibarra : „To bardzo uduchowiony człowiek. Jest silnie wierzącym katolikiem”

O treningach :

„Ogólnie jestem niekonfliktowym gościem. Nie naciskam dopóki koleś (sparring partner) nie stara się nic udowodnić. To się często zdarza. Niektórzy ludzie mają wybujałe ego i chcą sobie wyrobić reputację” Wie coś o tym jeden z jego regularnych sparring partnerów znany zawodnik Jason „Mayhem” Miller : „Silą Rampage jest jego SIŁA. To bestia”

O tym co podoba mu się w byciu mistrzem :

„Najfajniejsza rzecz jaka mnie spotkała odkąd jestem mistrzem to spotkanie z Beyonce. Nie sadzę aby to było możliwe zanim zostałem mistrzem”

O swoich prawdziwych fanach :

„ Mam nadzieję, że spotkam się z każdym z was z osobna i uścisnę wam rękę ….albo dam wam plaskacza w twarz. Cokolwiek będziecie woleli”

Cały art w orginale znajdziesz TU

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.