valentina shevchenko

Valentina Shevchenko, mistrzyni wagi muszej UFC, chciałaby bronić pasa przeciwko Alexie Grasso, albo Manon Fiorot. Jest otwarta też na pojedynek z Amandą Nunes.

Valentina Shevchenko walczyła ostatni raz w czerwcu i pokonała na punkty Tailę Santos. Na razie nie wiadomo kiedy mistrzyni wróci do oktagonu, ale w rozmowie dla serwisu MMA Junkie wskazała kolejne pretendentki do pasa, z którymi chciałaby się zmierzyć.

Brałabym pod uwagę dwie zawodniczki. Jedną jest Alexa Grasso, a drugą Manon Fiorot. Obie są bardzo dobra i gotowe na ten mistrzowski test.

Shevchenko odniosła się również do pomysłu trzeciej walki z Amandą Nunes, mistrzynią kategorii koguciej.

Zawsze jestem tym pojedynkiem zainteresowana i jestem na niego gotowa. Ta walka ma sens, ale zobaczymy jak to wszystko się ułoży.

Valentina Shevchenko już dwa razy walczyła z Amandą Nunes o jej pas kategorii koguciej. W obu przypadkach starcia rozegrały się na pełnym dystansie, ale też w obu Shevchenko musiała uznać wyższość Nunes. W drugim boju mistrzyń decyzją sędziów była jednak niejednogłośna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

G
Guest
F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,366 komentarzy 4,763 polubień

Obijanie cukiń w swojej kategorii wagowej ciąg dalszy

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,732 komentarzy 35,872 polubień

Obijanie cukiń w swojej kategorii wagowej ciąg dalszy

Jej można wybaczyć bo z tych kobiecych dywizji tylko Ona i producent zabawek mają technikę i ich walki nie powodują łzawienia oczu jak całej reszty.

Odpowiedz 2 polubień