valentina shevchenko weili zhang

O potencjalnej walce dwóch mistrzyni UFC – Valentiny Schevchenko i Weili Zhang – mówi się od dawna. Również szef UFC jest otwarty na takie starcie. Sama Shevchenko uważa jednak, że do pojedynku nie dojdzie.

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Weili Zhang w następnym boju ma zmierzyć się z Rose Namajunas. Jeśli natomiast obroni pas, szef UFC ma dla niej pomysł na kolejny pojedynek, o czym powiedział w rozmowie dla BT Sport.

Jeśli Weili Zhang pobije Rose, wszyscy będą chcieli zobaczyć Wieli Zhang vs Shevchenko.

Shevchenko, mistrzyni kategorii koguciej, jest otwarta na bój z Weili Zhang, o czym powiedziała z w rozmowie dla serwisu Fanatics View, ale nie sądzi, żeby do tej walki doszło.

Nie chcę skupiać się na walce z Zhang, bo wierzę, że Rose z nią wygra. Wierzę w to, a jeśli faktycznie tak się skończy ten pojedynek, to nie będzie już o czym mówić. Zobaczymy więc co będzie.

Shevchenko dodała też, że gdyby jednak Zhang wygrała kolejny bój, to do walki może dojść. Valentina jest gotowa na taki pojedynek ponieważ uważa, że dokładnie rozumie grę Chinki i to jaką jest zawodniczką. Stwierdziła jednak, że będzie musiała się bardzo dobrze przygotować.

Do najbliższej walki Weili Zhang z Rose Namajunas ma dojść podczas gali UFC 261, która odbędzie się 24 kwietnia w Las Vegas.

Podczas tego samego wydarzenia Valentina Shevchenko zmierzy się z Jessicą Andrade.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.