valentina shevchenko

Już w najbliższy weekend dojdzie do drugiego pojedynku Alexy Grasso z Valentiną Shevchenko. Była mistrzyni wagi muszej zapowiada, że tym razem zdominuje przeciwniczkę i odbierze jej mistrzowski pas.

16 września Valentina Shevchenko zmierzy się po raz drugi z Alexą Grasso i zamierza odzyskać utracony tytuł mistrzowski. W rozmowie dla UFC Valentina powiedziała:

Jedna przegrana niczego nie zmienia, bo w duszy cały czas czuję się mistrzynią. Skupiam się na tym, żeby odzyskać to, co moje i chcę udowodnić ludziom, że nadal jestem najlepsza, nadal jestem na szczycie.

Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w hali T-Mobile Arena w Las Vegas, drugim pojedynkiem wieczoru była konfrontacja Valentiny Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, z Alexą Grasso. Starcie nie poszło po myśli mistrzyni. Grasso poddała Shevchenko w czwartej rundzie pojedynku i odebrała jej tytuł.

Tym razem nie będzie litości. To będzie zupełnie inna walka. Wiem czego się po niej spodziewać, ale ona nie do końcu czuje, co ją czeka. Może uciekać, może się ukrywać, ale ja ją przełamię. Grasso zmierzy się z silniejszą, bardziej eksplozywną i niebezpieczną Valentiną.

Przed walką z Grasso Shevchenko była na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Od roku 2017 pozostawała niepokonana. Valentina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie pokonała ją tylko Amanda Nunes i teraz Alexa Grasso.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,010 komentarzy 4,331 polubień

Szczerze mówiąc to te całe gadanie byłych mistrzów o tym czego to on albo ona swojemu oponentowi w klatce nie zrobi już mnie zaczyna denerwować.
"Tym razem nie będzie litości. To będzie zupełnie inna walka. Wiem czego się po niej spodziewać, ale ona nie do końcu czuje, co ją czeka. Może uciekać, może się ukrywać, ale ja ją przełamię. Grasso zmierzy się z silniejszą, bardziej eksplozywną i niebezpieczną Valentiną." Lubię Valentyne ale w ostatniej walce to ona została przełamana i jeszcze to pisanie o sobie w trzeciej osobie.::clintdis::

Odpowiedz polub

C
Chestet97

Oplot Challenge
Welterweight

55 komentarzy 153 polubień

Tę spluwę to w garach znalazła?

Odpowiedz polub

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Middleweight

12,242 komentarzy 63,005 polubień

Valentina
:antonio:

@billmuray pamiętamy!

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of PLANET
PLANET

BAMMA
Welterweight

928 komentarzy 1,735 polubień

Brzmi trochę jak JJ po pierwszej walce z RóżOM.

Odpowiedz polub