filip wolanski

Doskonale znany z występów na polskich galach Litwin, Siergiej Grecicho będzie rywalem Filipa Wolańskiego podczas debiutanckiej gali organizacji Incredible Fight Night w Częstochowie. 

Reprezentant The Knight of Plunge jest bez wątpienia jednym z najlepszych piórkowych w Europie. Występujący na zmianę także w wyższej kategorii wagowej Siergiej Grecicho (MMA 21-6-1) od 2012 roku stoczył 13 pojedynków, a przegrał tylko dwukrotnie. 29-latek z Wilna uległ Antonemu Kuivanenowi oraz Niklasowi Backstromowi, natomiast zwyciężył, między innymi z Sebastianem Grabarkiem podczas MMA Attack 2 oraz Jakubem Kowalewiczem na KSW 26. Litwinowi nie sprostali także Antii Virtanen, Rasul Albaskhanov czy Jorgen Matsi.

Filip Wolański (MMA 8-1, 3. w rankingu PL) może pochwalić się znakomitą passą siedmiu zwycięstw. Szczególnie ostatnie trzy wygrane zasługują na uwagę, ponieważ reprezentant Grapplingu Kraków pokonał Aleksandra Rajacicia, Arbiego Shamaeva oraz Timura Gagaeva. 24-latek miał następnie zawalczyć dla amerykańsko-brazylijskiej organizacji XFC, ale mimo podpisanego kontraktu, nie doszło do żadnego starcia.

Gala IFN 1 odbędzie się 24 października w Częstochowie.

5 KOMENTARZE

  1. Ja się zastanawiam, czy łączy coś Pawła Kowalika z IFN? Zestawienie bardzo ciekawe i oby się nie posypało

  2. @HALIBUT, buahahaha – stąpajmy mocniej po ziemi.. :)@TARAN, liczymy, że będzie jak najmniej zmian, na co niestety wpływu nie mamy. Zapewniam również, że to nie koniec takich zestawień na IFN1. 🙂

  3. Fantastyczne zestawienie. Gratulacje dla organizatorów. Świetny test dla Wolana, który powinien już celować w UFC.

  4. Bardzo spoko zestawienie, życzę powodzenia Filipowi, niech przy okazji pomści Kubę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.