Yoel Romero, który mimo porażki z Robertem Whittakerem, wyzwał w mediach społecznościowych Michaela Bispinga na pojedynek, nie musiał długo czekać na zgryźliwą odpowiedź mistrza. Anglik, który wcześniej sprowokował Romero do emocjonalnej reakcji porwaniem kubańskiej flagi, tradycyjnie już w swoim podcaście powiedział, że Yoel to oszust.

Yoel, pogódź się z tym. Właśnie przegrałeś walkę o bycie pierwszy pretendentem. To przecież takie proste. Ale to typowe dla Yoela Romero. On nie potrafi tego zaakceptować, musi oszukiwać, nie ma honoru i musi brać sterydy. On przegrał. Położył się na macie i poddał jak mały fiut, którym jest. On nie ma serca do walki i odpuścił sobie starcie. Przegrał, a nadal nie potrafi tego zaakceptować. Teraz próbuje obejść swoją porażkę i nadal wyzywa mnie na pojedynek.

Bisping powiedział również, że sam wiele razy był w podobnej sytuacji jak Romero.

Sam przegrałem wiele pojedynków o bycie pretendentem. Gdybym je wygrał, walczyłbym o pas. Czy jednak wchodziłem wówczas na Instagrama i wyzywałem do walki mistrza? Nie robiłem tego. Przyjmowałem porażkę jak mężczyzna.

4 KOMENTARZE

  1. Dajcie sobie spokój z cytowaniem całego artykułu, żeby dodać odpowiedź, nie każdy przewija na komputerze 😉 Robercik kontuzja więc zrobią Romero Bisping, bo to po prostu bardziej opłacalne.

  2. Gsp to nudy i mało sianka, Romeo to dobra bitka (zazwyczaj)  i dużo sianka 😉

  3. Kurwa za troll z Majka, haha. On wie doskonale, że Yoel nawet jak już zdychał kondycyjnie, to wykrzesał z siebie totalne resztki sił, że walczył do samego końca. Ale musi jebnąć coś takiego, żeby trafić w czuły punkt rywala. Lubię to. Jeśli dojdzie do ich walki, to się sprzeda NIE-PRAW-DO-PO-DOB-NIE.I oczywiście #teambisping #teamgayjesus

  4. Kazdy, nawet wróg Mike`a wie ze chlop ma racje , a Romero jest pierdolona faja , przegral z Whittakerem, z Weidmanem zaliczyl lucky KO roku . z kennedym kurwa odjebal szopke dziesieciolecia, jedynie z Jacare wygral (ale nie jakos straszna przewaga) wiec niech zamknie pizde oszust bo to nie zawody kulturystyczne a jedynie czyms ie wszyscy jaraja to jego sylwetka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.