Fot: Esther Lin / MMAFighting

Temat  potencjalnej walki pomiędzy Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem, jest dość często poruszany w rozmowach z fighterami. Tym razem o to starcie został zapytany mistrz UFC Demetriousa Johnson, który stwierdził, że wolałby zobaczyć jak Conor broni swój pas.

Do tej walki może dojść, ale dla mnie osobiście, jako fana sportów walki i MMA, ważniejsze byłoby zobaczenie Conora jak broni swój pas. Jak jest sens bycia mistrzem skoro nie ma się potrzeby obrony tytułu? Nie jest tak, że on powiedział, że nie odczuwa takiej potrzeby, ale ja bym chciał zobaczyć jak broni tytuł. Fajnie jakby bronił go chociaż raz.

Johnosn dodał również, że zdecydowanie wolałby zobaczyć Conora w starciu z Numagoedovem lub Ferguosnem.

Wolałbym zobaczyć jak on walczy z Khabibem Nurmagomedovem albo Tonym Fergusonem niż zobaczyć pojedynek z Folydem. Oglądałem walki Floyda i on za każdym razem walczy dokładnie tak samo. Jeśli więc miałbym zapłacić za zobaczenie jakiejś walki, to wolałbym wyłożyć pieniądze na walkę McGregora z Ferusonem albo Nurmagomedovem.

Demetrious Johnson stwierdził również, że w starciu z Floydem, Conor miałby szanse, ale to Floyd byłby zdecydowanym faworytem ponieważ walka obyłaby się na zasadach boksu.

2 KOMENTARZE

  1. Jaki jest sens bycia mistrzem w dywizji, w której przerasta się resztę o klasę; w przypadku kiedy nie jest to waga ciężka i można pójść wyżej ? Cwaniakuje bo nabija rekord obron na ogórach w muszej. "Wolałbym zobaczyć jak on walczy z Dillashowem albo Gardbrandem niż zobaczyć 3 pojedynek z Benavidezem".

  2. Wolę oglądać wywiady Conora udzielane w PPV niż walki Myszy, w tych wywiadach więcej się dzieje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.