Jak podano właśnie na profilu Shocker MMA na Instagramie, mistrz KSW w wadze koguciej Sebastian Przybysz oraz pretendent do tytułu w wadze półśredniej Krystian Kaszubowski, dołączyli do drużyny Artura Ostaszewskiego.

Przybysz to obecny mistrz, zasiadający na tronie dywizji koguciej. W drodze do walki o pas pokonał Bogdana Barbu, Lemmy’ego Krusicia oraz Jakub Wikłacza. W najważniejszej walce w karierze zmierzył się z Antunem Raciciem, któremu zabrał pas, wygrywając przez jednogłośną decyzję po fantastycznej walce. Teraz KSW zestawiło go z Brunem Augusto dos Santosem, z którym zmierzy się na gali z numerem 64. Wydarzenie to odbędzie się 23 października w Łodzi.

Krystian Kaszubowski to czołowy zawodnik w kategorii półśredniej. W KSW stoczył sześć pojedynków, z czego zwyciężył cztery. Był jednym z rywali Roberto Soldicia, jednak nie udało mu się przejść przez „Robocopa”. Na KSW 46 zdobył bonus nokautu wieczoru na Michale Michalskim, którego posłał na deski już po dwóch i pół minutach od rozpoczęcia starcia. Obecnie zawodnik ten nie ma oficjalnie ogłoszonej walki.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.