Coker

Pierwsza wyprawa organizacji Bellator do Londynu jest już za nami. Gala Bellator 158 odbyła się w O2 Arena i była transmitowana na terenie Anglii w naziemnej telewizji Channel 5, w której również pokazywane są transmisje z gal brytyjskiej organizacji BAMMA.

Tuż po gali, w rozmowie z dziennikarzami szef organizacji Bellator Scott Coker zapowiedział, że chce wrócić do Londynu ze swoją marką, najpierw jednak musi poczekać na wyniki oglądalności w Channel 5.

Myślę, że po powrocie do biura sprawdzimy wyniki oglądalności na Channel 5 i zobaczymy jak wszystko wypadło. To dla nas wspaniała sytuacja, że jesteśmy pokazywani w Channel 5, ponieważ jest to naziemna telewizja, transmitowana za darmo na cały kraj. To świetna sprawa, ponieważ dzięki temu mamy możliwość budowani tu naszej marki. Wrócimy tu i myślę, że wyniki oglądalności będą całkiem dobre.

W połowie listopada zeszłego roku organizacja Bellator ogłosiła swoje plany związane z organizacją gal poza Ameryką Północną w 2016 roku. Według szefa organizacji Scotta Cokera, firma zainteresowana była trzema krajami: Anglią, Izraelem i Włochami. Włoch i Anglia zostały już przez Bellator odwiedzona, na ten rok pozostał zatem jeszcze Izrael.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.