Zelim Imadaev wypada z UFC on ESPN 5 w Newark i nie będzie walczył z Salimem Touharim. Nowym rywalem Polaka będzie pogromca Sage’a Northcutta- Mickey Gall.

W ostatnim wpisie na Twitterze menedżer „Grizzly’ego” poinformował, że podpisał on kontrakt na kolejną walkę w UFC. Pierwotnie zestawiono go z Rosjaninem, jednak były zawodnik FNG musiał się wycofać z pojedynku. Powód jest jeszcze nieznany.

Dla Salima Touahriego (10-3-0) będzie to trzecia walka dla Amerykańskiego giganta, oby tym razem wyszedł zwycięsko. Mickey Gall to naprawdę solidny przeciwnik, szczególnie że Krakowianin przegrał wszystkie dwa pojedynki.

Mickey Gall popularność zyskał po pokonaniu dwóch gwiazd- CM Punka oraz Sage’a Northcutta. W swojej ostatniej walce przegrał jednak z Diego Sanchezem, ale trzeba przyznać, że „Nightmare” to nie byle jaki zawodnik.

Gala UFC on ESPN 5 odbędzie się 3 sierpnia w New Jersey. W walce wieczoru zobaczymy Colby’ego Covingtona oraz Robbiego Lawlera. Ponadto dojdzie w końcu do zestawienia Volkana Oezdemira z Ilirem Latifim. Co więcej, na wydarzenie w Newark przygotowano powrót starych „wyjadaczy” czyli Claya Guidy oraz Jima Millera.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.