conor mcgregor

Conor McGregor ogłosił jakiś czas temu przejście na sportową emeryturę. Nie zrobił tego po raz pierwszy w swojej karierze, więc do końca nadal nie wiadomo czy przypadkiem za jakiś czas nie pojawi się ponownie w oktagonie UFC.

John Kavanagh, wieloletni trener Conora, w rozmowie dla serwisu MMA World powiedział, że on sam na pewno nie przekona swojego podopiecznego do powrotu do klatki. Przyznał też jednak, że nie wie jak faktycznie potoczą się dalsze losy McGregora.

Zobacz również: Czy McGregor naprawdę przeszedł na sportową emeryturę? Trener o decyzji podopiecznego

Kavanagh chętnie jednak zobaczyłby Conora w oktagonie i ma też upatrzonych rywali na walki dla Irlandczyka.

Są trzy walki, które chciałbym zobaczyć. Wskażę wam moje trzy najciekawsze starcia dla Conora. Walka z Gaethje, to byłoby świetne starcie, bardzo podobałoby mi się takie zestawienie. Do tego zakończenie trylogii z Diazem i rewanż z Khabibem.

McGregor to były podwójny mistrz UFC. W swojej karierze dzierżył pasy mistrzowskie kategorii piórkowej oraz lekkiej. Na koncie ma wygrane z m.in. Dustinem Poirierem, Jose Aldo, Chadem Mendesem czy Eddiem Alvarezem. Podczas UFC 229 Irlandczyk dostał szansę odzyskania swojego tytułu mistrza kategorii do 70 kilogramów, lecz lepszym od niego okazał się Khabib Nurmagomedov. Ten poddał Irlandczyka w czwartej rundzie pojedynku.

15 KOMENTARZE

 1. Boże Boże Bożenkoo, to sie nigdy nie skonczy.

  Gos na emeryturze a trener gada o jego wymarzonych rywalach. Iks de

 2. Prawda jest taka że 5min mcgregora już dawno minelo… Ani hejterzy już go tak nie Cisna, ani fani się tak nad nim nie spuszczają bo większość ma na niego poprostu wyjebane. Ale walkę z masvidalem to bym nawet obejzal

 3. Wszyscy trzej go mordują na luzaka…

  wątpię, diaz siedzi od 4 lat na kanapie, khabib rozbity po śmierci ojca a gaethje to bum.

 4. wątpię, diaz siedzi od 4 lat na kanapie, khabib rozbity po śmierci ojca a gaethje to bum.

  Gacie to bum? Aha, codziennie cos nowego…

 5. John please shut your face.

  Próżno szukać na Cohones jednego tematu bez hejtu.

  Oczywiście John zapytany przez dziennikarza o walki swojego podopiecznego powinien wypalić: Nie mogę powiedzieć nic na ten temat bo zjedzą mnie na Cohones:crazy:

  Tak byloby lepiej?

 6. Oczywiście John zapytany przez dziennikarza o walki swojego podopiecznego powinien wypalić: Nie mogę powiedzieć nic na ten temat bo zjedzą mnie na Cohones:crazy:

  Tak byloby lepiej?

  Nie, ale mógł powiedzieć: jakie walki? Chłop jest na emeryturze!

  Trzeci raz!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.