Rzecznik prasowy organizacji FAME, Michał Jurczyga, potwierdził świetny wynik sprzedaży jubileuszowej gali FAME 20. Według Jurczygi, organizacja sprzedała 500 tysięcy subskrypcji PPV.

10 lutego tego roku odbyła się jedna z największych w ostatnim czasie freakowych gal w Polsce. Podczas FAME 20 widzieliśmy występy takich postaci jak Amadeusz Ferrari Roślik, Kasjusz Don Kasjo Życiński czy Maksymilian Wiewiór Wiewiórka. Ten ostatni wygrał turniej na specjalnych zasadach i zdobył w sumie 2 miliony złotych. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów sportów walki i zapewne nie tylko. Według rzecznika prasowego organizacji FAME, Michała Jurczygi, gala sprzedała prawie pół miliona subskrypcji PPV. Informację potwierdził w rozmowie z portalem MMABNB.

Jest to niemal pół miliona, troszkę brakowało do 500 tysięcy. Prawie pół miliona PPV, to bardzo cieszy, ale co bardziej cieszy niż samo PPV to tendencja wzrostowa. To największy wynik od 7-8 gal. Od kilku gal ta tendencja znowu rośnie, także koniec freak fightów odcinek 2027… Prawie pół miliona PPV sprzedane, tendencja mocno wzrostowa, dużo więcej niż na ostatniej gali. Perspektywy są. Wszyscy są zadowoleni, włodarze najbardziej, ale my też, wszyscy pracujący przy FAME, bo wiadomo, że robimy to dla widzów i po to się ten produkt robi, żeby to ludzie oglądali.

Maksymilian Wiewiórka w drodze do finału najpierw pokonał Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, a następnie w ten sam sposób wygrał z Amadeuszem Roślikiem. „Wiewiór” to podwójny mistrz organizacji FAME w kategoriach półśredniej i średniej. W finale rozprawił się z Josefem Bratanem, z którym wygrał przez decyzję sędziowską. Josef Bratan w ćwierćfinale pokonał przez techniczny nokaut Adriana Polańskiego, a w półfinale wypunktował Dawida Malczyńskiego.

Pojedynek ten był rewanżem za starcie z gali FAME Friday Arena 2, która odbyła się w sierpniu 2023 roku. Wtedy pojedynek jednogłośną decyzją sędziów wygrał Maksymilian Wiewiórka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,482 komentarzy 26,310 polubień

To tylko pokazuje jak zjebane społeczeństwo będziemy mieć za parę lat tzn już mamy najprawdopodobniej
Cieszą te liczby
Głupim narodem łatwo manipulować a będzie coraz głupszy
Skoro dla wielu młodych osób to są wzorce i idole

Banda chuja

Odpowiedz 15 polubień

Avatar of DamianoSiemano
DamianoSiemano

Maximum FC
Middleweight

1,632 komentarzy 794 polubień

Pandera gate to był majstersztyk… niech Wardęgi i inne śmieci którzy sztucznie nakręcili aferę która potem spieniężyli w tych sprzedanych subskrypcjach trafia do piekla.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Featherweight

8,679 komentarzy 31,138 polubień

Pandera gate to był majstersztyk… niech Wardęgi i inne śmieci którzy sztucznie nakręcili aferę która potem spieniężyli w tych sprzedanych subskrypcjach trafia do piekla.

Dokładnie tak jak mówisz. Nikomu włos z głowy nie spadł. Jakieś mgliste wizje z przeszłości zostały użyte wyłącznie do podbicia upadającego chwilowo zainteresowania i większego zarobku.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Light Heavyweight

5,890 komentarzy 19,277 polubień

@baju działy Ci się pojebały, wypad z tym :kis:

Odpowiedz 5 polubień