Ryan Hall wreszcie znalazł rywala na kolejny występ w oktagonie UFC. Świetny grappler zmierzy się z Ricardo Lamasem na gali UFC on ESPN+ 32 w Oklahoma City. Gala odbędzie się 2 maja. Walką wieczoru jest starcie Chrisa Weidmana z Jackiem Hermanssonem.

Hall (8-1 MMA) w ostatniej walce pokonał Darrena Elkinsa przez jednogłośną decyzję sędziowską. W swojej karierze w UFC pokonywał m.in. BJ Penna czy Artema Lobova. 5 z 8 wygranych w przeszłości zdobywał przed czasem.

Lamas (19-8 MMA) przegrał w ostatnim pojedynku z Calvinem Kattarem przez KO na UFC 238. W ostatnich 4 walkach „Bully” ma rekord 1-3. W swojej karierze w największej organizacji MMA na świecie mierzył się z m.in. Charlesem Oliveirą, Jose Aldo, Maxem Hollowayem czy Chadem Mendesem.

8 KOMENTARZE

  1. Nie ma szans.

    Jeśli cały czas topka będzie z nim odmawiać walki to tak. Ludzie, którzy nie są na skraju zwolnienia nie zgodzą się na walkę z RH.

  2. Jeśli cały czas topka będzie z nim odmawiać walki to tak. Ludzie, którzy nie są na skraju zwolnienia nie zgodzą się na walkę z RH.

    Samym BJJ gość nic nie zdziała. Wiem, że nie jest słaby w stójce, ale nie na poziomie topki.

  3. Szczerze to myślę, że gdyby walczyli to Gamrot by wygrał.

    Możliwe, niestety będziemy musieli poczekać aż Ryan wyleci z UFC i pójdzie do KSW żebyśmy się przekonali 🙁

  4. Lamas przez decyzje , może i zbrał za dużo na banie w ostatnich walkach  , ale jednak stójka i BJJ są na solidnym poziomie  a to powinno wystarczyć , nawet poddawał oliviere który jest kotem BJJ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.