rose-namajunas-dave-mandel

Michelle Waterson po ponad rocznej przerwie w świetnym stylu powróciła do oktagonu UFC i pokonała Paige VanZant już w pierwszej rundzie pojedynku na gali UFC on FOX 22. Po tej wygranej jedną z zawodniczek, które rzuciły wyzwanie Waterson była Rose Namajunas, która również pokonała niegdyś Paige VanZant. W rozmowie z telewizją FOX Sports wyjaśniła powody chęci zmierzenia się z Michelle.

Od kiedy tylko zaczęłam walczyć jestem wielką fanką Michelle, ona jest w tym sporcie od bardzo dawna. Bardzo lubię wyzwania, a ona zdecydowanie pokazała ogromny postęp w swojej ostatniej walce i pokonała Paige szybciej niż ja to zrobiła. Dlaczego więc nie mamy z sobą zawalczyć? Dlaczego nie postawić naprzeciwko siebie dwóch ładnych dziewczyn, które pokonały Paige. Obie też znamy taekwondo i karate. To zestawienie ma sens.

Namajunas dodała również, że chce nie tylko być najlepsza na świecie, ale chce również zarabiać dobre pieniądze i walczyć z zawodniczkami, które mają potencjał marketingowy.

Nie ma dla mnie większego sensu walka, która nie wzbudzi zainteresowania. Próbuję zarabiać pieniądze i być najlepszą na świecie. A zestawienie z Michelle jest pod tym względem najsensowniejsze.

12 KOMENTARZE

 1. Jacek Łosak

  ale chce również zarabiać dobre pieniądze

  :bad: ileż oni o tych pieniądzach będą pieprzyć. Co wypowiedź to "chcę zarabiać dobre pieniądze" , "wezmę walkę tylko za dobre pieniądze" "teraz jak jestem mistrzem wreszcie zacznę zarabiać dobre pieniądze":facepalm:

 2. Rose Namajunas jest w porzo babką i jak tylko nie stylizuje się na Ripley z Obcego, to da się na nią popatrzeć z przyjemnością. Ale w sumie tylko na twarz, bo ciało to ma jak 14-letni wychudzony gimbus.

 3. Jacek Łosak

  Dlaczego nie postawić naprzeciwko siebie dwóch ładnych dziewczyn

  Ten młodzieniec ma rację, zestawianie ze sobą ładnych dziewczyn jest dobrym pomysłem – tylko skąd my je weźmiemy?

 4. PawelChi

  Rose wporzo babka i dobra dzida bez przesady.

  No, po chuju. Kolejną pokrakę se znaleźli:DC:.

  Dla mnie wygląda jak strach na wróble

  [​IMG]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.