Kilka miesięcy temu szef UFC Dana White, zapowiedział, że trwają prace nad doprowadzeniem do walki mistrzowskiej pomiędzy Weili Zhang i Rose Namajunas. Niedawno jednak oświadczył, że Rose nie chce tego starcia. Zawodniczka zaprzeczyła jednak słowom szefa UFC. Teraz natomiast jej menadżer przedstawił swoje spojrzenie na całą sytuację.

W trakcie niedawnego wywiadu dla BT Sport, Dana White zapytany o walkę o pas między Namajunas i Weili powiedział:

Dochodzą do mnie głosy, że Rose nie chce walki o pas. Zobaczymy więc jak to wszystko poukładać. Patrzymy na rankingi i wychodzi nam, że to może być Wieli vs Carla Esparza.

Brian Butler, menadżer Rose Namajunas, przyznał w rozmowie dla MMA Junkie, że jego podopieczna jest gotowa do walki i czeka tylko na sygnał, żeby rozpocząć przygotowania.

Cały czas jesteśmy w trakcie rozmów z UFC, ale Rose jest gotowa. Rose jest gotowa, by walczyć.

Co jednak ciekawe, Butler nie ma pewności czy to faktycznie Rose dostanie walkę o pas.

To może być Rose, to może być Carla, zobaczymy.

Namajunas w ostatniej walce udanie zrewanżowała Brazylijce, Jessice Andrade, z którą przegrała w przeszłości przez brutalne KO. W ostatnich 5 walkach jej bilans wynosi 4-1. W tym czasie m.in. wygrywała dwukrotnie z Joanną Jędrzejczyk oraz pokonała Michelle Waterson. 6 z 9 zwycięstw w karierze „Thug Rose” zdobywała kończąc walki przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.