Ronda

Co prawda Ronda Rousey postanowiła nie brać udziału we wszelkich wywiadach czy spotkaniach z mediami, jednakże Amerykanka w ostatnim czasie bardzo uaktywniła się na swoich social media. Dzisiaj była mistrzyni kategorii koguciej pokazała na swoim Instagramie jaką przemianę przeszła jej sylwetka od gali UFC 184, która odbyła się 28 lutego 2015 roku. Przypomnijmy, iż wtedy Rousey zmierzyła się z Cat Zingano, którą poddała w 14 sekund.

Warto dodać, iż prezydent organizacji, Dana White, w wywiadach dla mediów powiedział, że Ronda zrobiła już limit kategorii koguciej, który wynosi 135 funtów.

 

53 KOMENTARZE

 1. Pokazuj swoje foty. Już.

  A co ma jego wygląd to tego ? Ocenił ją jako kobietę i  dobrze prawi. Zero bioder, zero dupy, same mięśnie . Nikt jej nie karze wystawiać zdjęć do całego świata.  Ona nie ma dobrze wyglądać. Ma się dobrze prać. Pozdro

 2. A co ma jego wygląd to tego ? Ocenił ją jako kobietę i  dobrze prawi. Zero bioder, zero dupy, same mięśnie . Nikt jej nie karze wystawiać zdjęć do całego świata.  Ona nie ma dobrze wyglądać. Ma się dobrze prać. Pozdro

  Nie ocenił jej jako kobiety tylko napisał nic nie wnoszący hejt o treści "obleśne stworzenie" – według Ciebie to zwyczajna ocena?

  Takie komentarze to tylko do kosza. 🙂 Rozumiem krytykę i nieprzychylne opinie, ale forma jest tutaj kluczem, wszyscy teraz w Internecie najładniejsi, najbogatsi i najmądrzejsi.

  To co chcesz się poznać?

  @Norbert mocarz! Pozdro przystojniaku.

 3. Nie ocenił jej jako kobiety tylko napisał nic nie wnoszący hejt o treści "obleśne stworzenie" – według Ciebie to zwyczajna ocena?

  Takie komentarze to tylko do kosza. 🙂 Rozumiem krytykę i nieprzychylne opinie, ale forma jest tutaj kluczem, wszyscy teraz w Internecie najładniejsi, najbogatsi i najmądrzejsi.

  @Norbert mocarz! Pozdro przystojniaku.

  Słuchaj typie oceniam to co widzę i dla mnie jest obleśna. Niestety na hejt jestem za stary więc nie traktuj mnie jak gówniarza ale nie będę owijał w bawełnę by tobie było lepiej.

 4. @baju jaki temat takie komentarze.

  Huhu, wiedziałem, że to padnie. 🙂 Wy naprawdę myślicie, że tylko Cohones jest odbiorcą MMARocks.pl.

  Zresztą, jaka promocja gali, takie wpisy.

  @Norbert nie chodzi "typie" o żadne owijanie w bawełnę, a trochę szacunku do drugiej osoby, dla mnie przynajmniej to tak wygląda. Jak widać, nie jesteś za stary Norbi!

 5. Nie gadajcie Ronda na tle Amandy Nunes to super piękność. Zresztą ładne zawodniczki MMA to na palcach można policzyć , dlatego na tymbym się nie skupiał. Mnie natomiast razi jak w kategorii kobiecej startują w połowie albo w 3/4 faceci !!!

 6. Nie gadajcie Ronda na tle Amandy Nunes to super piękność. Zresztą ładne zawodniczki MMA to na palcach można policzyć.

  Nunes wygląda podobnie do faceta i podobnie walczy, dlatego teraz jest mistrzem.

 7. Nunes wygląda podobnie do faceta i podobnie walczy, dlatego teraz jest mistrzem.

  Właśnie uzupełniłem o to powyższą wypowiedz.

  Uważam , że to bardzo niesprawiedliwe wobec innych kobiet.

 8. nie chodzi "typie" o żadne owijanie w bawełnę, a trochę szacunku do drugiej osoby

  :benny: chyba przeglądamy inne forum

 9. Zrobila najlepsza rzezbe w karierze po najwiekszym zapuszczeniu sie jakim byl okres po porazce z Holm. Nie chce jej widziec jak bedzie wygladala po zakonczeniu kariery… Albo jak bedzie w ciazy. 18 kolowa ciezarowa jak nic…

 10. :benny: chyba przeglądamy inne forum

  Haha, nigdzie nie napisałem, że tego tutaj nie ma. Dodam też, że od dłuższego czasu na to płaczę. Mam dowody, serio.

 11. Huhu, wiedziałem, że to padnie. 🙂 Wy naprawdę myślicie, że tylko Cohones jest odbiorcą MMARocks.pl.

  Zresztą, jaka promocja gali, takie wpisy.

  @Norbert nie chodzi "typie" o żadne owijanie w bawełnę, a trochę szacunku do drugiej osoby, dla mnie przynajmniej to tak wygląda. Jak widać, nie jesteś za stary Norbi!

  Oceniam to co widzę a w sztucznym okazywaniu szacunku dobry też nigdy nie byłem.

 12. Nie ocenił jej jako kobiety tylko napisał nic nie wnoszący hejt o treści "obleśne stworzenie" – według Ciebie to zwyczajna ocena?

  Takie komentarze to tylko do kosza. 🙂 Rozumiem krytykę i nieprzychylne opinie, ale forma jest tutaj kluczem, wszyscy teraz w Internecie najładniejsi, najbogatsi i najmądrzejsi.

  @Norbert mocarz! Pozdro przystojniaku.

  No to jako kobietę : obleśna kobieta:lol:

  Dobra nie ma co się pruć na głupie tematy. Pzdr:beer:

 13. No i po co jej taka rzeźba? Przecież każdy fighter dąży żeby na walkę wnieść jak najwięcej kg, jak ona teraz chodzi w 135 to w walce pewnie podobnie wniesie, a przy jej stylu walki (klincz, sprowadzenia do parteru) to jednak chyba te kg sie przydają.

 14. Huhu, wiedziałem, że to padnie. 🙂 Wy naprawdę myślicie, że tylko Cohones jest odbiorcą MMARocks.pl.

  A myślisz, że zaglądam na główną?

  Poza tym Ronda w wyglądzie głównie uczesanie zmieniła.

 15. A myślisz, że zaglądam na główną?

  Poza tym Ronda w wyglądzie głównie uczesanie zmieniła.

  O tym mówię. 🙂

 16. Kiedyś kiedy ten portal nie był pudelkiem MMA, a publicystyka była jego rdzeniem, to zaglądałem na główną. Ehh.

 17. Huhu, wiedziałem, że to padnie. 🙂 Wy naprawdę myślicie, że tylko Cohones jest odbiorcą MMARocks.pl.

  Nie bardzo rozumiem co łączy niezależne forum Cohones.pl z MMARocks.pl i dlaczego mielibyśmy być czyimś odbiorcą.

 18. Nie bardzo rozumiem co łączy niezależne forum Cohones.pl z MMARocks.pl i dlaczego mielibyśmy być czyimś odbiorcą.

  Koniec tego dobrego gościu – podsyłam Cię do mahonka.

 19. Osobiscie nie widze różnicy w sylwetce ale zeby od razu o drugim czlowieku pisać oblesne stworzenie?! Stary wrzuć swoje zdjęcie to tez zaraz porównamy cie do jakiegoś płaza.

 20. Osobiscie nie widze różnicy w sylwetce ale zeby od razu o drugim czlowieku pisać oblesne stworzenie?! Stary wrzuć swoje zdjęcie to tez zaraz porównamy cie do jakiegoś płaza.

  Czyli potwierdzasz, że wygląda jak ropucha?

 21. Wyglad wyglodem ale ot to wnetrze sie liczy! 😉 ,  a to w mojej ocenie jest zepsute do reszty u rondzi. Zaklamana egocentryczna napuszona gowniara.

 22. Jeżeli ktoś w temacie o zawodniczce mma może napisać że to zajebista dupa, to tak samo ktoś inny może ocenić że jest obleśna. Nie wiem o co tyle szumu, to osoba publiczna i chcąc nie chcąc jest narażona na krytykę czy pochlebstwa. Argument żeby anonimowy gość w internecie pokazał swoje zdjęcie, bo wyraził swoje zdanie na temat osoby publicznej..

 23. No to wygraną ma w kieszeni:OK:… a zaraz, to nie fitness ani miss czegoś tam, tylko MMA, tu wygląd chuj znaczy. Z tym tłem i tak oba wyglądają na photoshopy

 24. najgorszy typ baby, księżniczka z  meska uroda, slaba psychicznie i do tego zajada, a raczej pożera smutki, zwiazac sie z taka, to jak jebnac sobie kulke w leb

 25. Jeżeli ktoś w temacie o zawodniczce mma może napisać że to zajebista dupa, to tak samo ktoś inny może ocenić że jest obleśna. Nie wiem o co tyle szumu, to osoba publiczna i chcąc nie chcąc jest narażona na krytykę czy pochlebstwa. Argument żeby anonimowy gość w internecie pokazał swoje zdjęcie, bo wyraził swoje zdanie na temat osoby publicznej..

  Święte kurwa słowa:beer:

 26. No to wygraną ma w kieszeni:OK:… a zaraz, to nie fitness ani miss czegoś tam, tylko MMA, tu wygląd chuj znaczy. Z tym tłem i tak oba wyglądają na photoshopy

  według mnie wygląd w chuj znaczy,.  wookie wygląda jakby nigdy nic nie ćwiczył i właśnie to pokazał w UFC.

 27. Huhu, wiedziałem, że to padnie. 🙂 Wy naprawdę myślicie, że tylko Cohones jest odbiorcą MMARocks.pl.

  co się przejmujesz. Temat jest o formie a nie o tym czy jest obleśna czy nie i jak wygląda. Formę ma. Komentarz do jej wyglądu a nie do tego czy jest w formie czy nie jest nie na miejscu – chociaż trafny haha. Niemniej należy pamiętać, o tym, że jak lecą takie teksty w drugą stronę to jest ok ;D

 28. według mnie wygląd w chuj znaczy,.  wookie wygląda jakby nigdy nic nie ćwiczył i właśnie to pokazał w UFC.

  Serio chcesz żeby ludzie Ci teraz wklejali zdjęcia "zapuszczonych" (tudzież po prostu niewyrzeźbionych) gości, którzy składali wymuskanych kulturystów?

 29. Mam nadzieję, że w trakcie tej przerwy nie leczyła się żadnymi lekami ani nic z tych rzeczy 😉 Swoją drogą pamiętam ile tu wpisów było, że ona już nie będzie w stanie do swojej wagi zejść, a tu proszę, zaraz do wagi Aśki zejdzie jeszcze i będziemy mieli największą walkę w historii kobiecego MMA 😉

 30. ja mu się nie dziwię,  odtłuszczona wyglądała zajebiście.

  Może Travis jej powiedział, że jak chce się z nim bzyknąć to musi najpierw zrzucić masę jak przed walką:crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.