Ronaldo Souza, który w swojej ostatniej walce przegrał przez techniczny nokaut z Robertem Whittakerem, aktualnie wraca do zdrowia po zabiegu, który przeszedł, a który był związany z urazem mięśni klatki piersiowej. Brazylijczyk w rozmowie z serwisem AG. Fight powiedział, że chciałby teraz bardziej skupić się na rozwoju swojej kariery w USA, w związku z tym planuje podszkolić swój angielski.

Muszę się nauczyć lepiej posługiwać językiem angielskim. Potrafię się komunikować w prosty sposób, ale muszę nauczyć się jak mówić. To i moje wizyty w USA mają pomóc w rozwoju mojej kariery. Wszystko co może w pozytywny sposób na nią wpłynąć jest dla mnie dobre. Jestem człowiekiem, który lubi się rozwijać w różnych dziedzinach życia.

Souza zapowiedział również, że przed końcem roku chciałby pojawić się ponownie z klatce.

Przed końcem roku chcę wrócić do oktagonu. Nie mam w głowie żadnych nazwisk, z którymi chciałbym się zmierzyć, ale mam w głowie numer, numer jeden. Nadal myślę o walce o pas. Mogę zawalczyć z każdym zawodnikiem z rankingu, muszę mieć tylko na to szansę. Nigdy nie przegrałem żadnego rewanżu w karierze. Może więc starcie z Whittakerem albo Rockholdem? Któż nie chciałby zobaczyć tych walk?

Brazylijczyk przegrał starcie z Rockholdem jeszcze za czasów Strikeforce, w roku 2011.

 

4 KOMENTARZE

  1. Cała twoja rodzina, drogi Krokodylu. Cała twoja rodzina by nie chciała zobaczyć drugiej walki z Whittakerem.

  2. Z taką stójką to obaj Cie Aligatorze zabiją. Popracuj nad tym aspektem. Co do tego z kim miałby się zmierzyć to raczej szedłbym w innym kierunku , jakiegoś może słabszego zawodnika bo ponoć mają zestawić Rockholda z Mousassim to jest według mnie głupotą zważając , że Gegard już mógłby się bić o pas a porażka z Luckiem go odsuwa hen hen daleko.

  3. "Rockholda by ubił" Tak tak , tak jak w 2011 roku. To , że Rockhold został znokautowany przez Dickpinga to tylko z jego winy.

  4. "Rockholda by ubił"Tak tak , tak jak w 2011 roku. To , że Rockhold został znokautowany przez Dickpinga to tylko z jego winy.W 2011 dali równą walkę, a od tego czasu Jacare poprawił stójkę Widać to było w pojedynku z Whittakerem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.