Popularny podcaster oraz komentator, Joe Rogan, radzi Conorowi McGregorowi żeby ten dobrze zastanowił się nad chęcią starcia z mistrzem UFC, Kamaru Usmanem, w oktagonie. Rogan wierzy, że najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe byłby dla McGregora ogromnym wyzwaniem.

Nie tak dawno niezwykle popularny Irlandczyk wyznał, że chciałby wrócić do oktagonu i zawalczyć od razu z mistrzem kategorii półśredniej UFC, Kamaru Usmanem. „The Notorious” wierzy, że jest w stanie pokonać „Nigerian Nightmare” i zostać pierwszym zawodnikiem w historii, który zdobyłby trzy pasy mistrzowskie UFC w różnych kategoriach wagowych. Popularny komentator organizacji, Joe Rogan, wypowiedział się na temat planów McGregora w jednym ze swoich podcastów.

Teraz Conor mówi o walce z Kamaru Usmanem. Uważaj czego sobie życzysz. Naprawdę uważaj czego sobie życzysz… Usman jest sporym gościem i jest teraz na szczycie.

Kamaru to najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe, jest naturalnym zawodnikiem dywizji do 77 kilogramów. Pamiętajmy, że Conor McGregor wygrał tytuł w kategorii do 66 kilogramów, a później w kategorii do 70 kilogramów znokautował Eddiego Alvareza i został podwójnym mistrzem UFC. Później walczył z „Kowbojem” w dywizji do 77 kilogramów, ale Cerrone to naturalny lekki. Nie krytykuję go, pokonał wielu dobrych półśrednich, to elitarny zawodnik, ale Usman to inna sprawa… To inny szczyt. Na szczycie góry nie ma tlenu. To najlepszy zawodnik kategorii półśredniej.

Rogan przyznał, że stawiałby na Kamaru Usmana w pojedynku z każdym zawodnikiem kategorii półśredniej w historii.

Stawiałbym na Kamaru Usmana w walce z każdym zawodnikiem dywizji do 77 kilogramów. Nie mówię, że pokonałby Georgesa St. Pierre’a, nie mówię, że pokonałby każdego, ale jest w stanie tego dokonać. Może być najlepszym zawodnikiem w historii tej dywizji. Jest najlepszy. Ma niezwykłą siłę ciosu, jest elitarnym zapaśnikiem, nikt nie jest w stanie go obalić.

Co ciekawe, prezydent UFC i sam Kamaru Usman są otwarci na takie potencjalne starcie. Najpierw jednak „Nigerian Nightmare” czeka druga walka z Leonem Edwardsem, któremu White obiecał walkę o pas mistrzowski UFC.

Jak wspomniał Rogan, McGregor (22-6 MMA) w przeszłości walczył już w dywizji do 77 kilogramów – tam mierzył się z Natem Diazem i Donaldem Cerrone. Na swoim koncie ma pasy mistrzowskie UFC w dywizjach do 66 i 70 kilogramów. W przeszłości wygrywał z m.in. Eddiem Alvarezem, Jose Aldo czy Chadem Mendesem.

Usman (20-1 MMA) uznawany jest obecnie za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe co potwierdza ranking UFC. Nigeryjczyk w ostatnim pojedynku w oktagonie UFC na gali UFC 268 w listopadzie tamtego roku w Nowym Jorku wygrał kolejny raz z Colbym Covingtonem. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Gilbertem Burnsem, Leonem Edwardsem czy Jorge Masvidalem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,577 komentarzy 76,112 polubień

Ryza menda dostaje po pysku? Kupuje PPV :corn:Spoiler content hidden.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of bokserek
bokserek

Maximum FC
Featherweight

1,472 komentarzy 3,339 polubień

Mogliby już skończyć dupczyć o tej walce skoro wiadomo, że do niej nigdy nie dojdzie. Równie dobrze można dywagować na temat walki Conora z Nagabumbu

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

ONE FC
Lightweight

2,391 komentarzy 6,621 polubień

"Kamaru to najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe, jest naturalnym nakoksowanym zawodnikiem dywizji do 77 kilogramów"

błąd się wkradł :suchykarol:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Baddream
Baddream

M-1 Global
Heavyweight

3,894 komentarzy 6,447 polubień

Rudy tylko z Diazem w półśredniej, nic innego nie ma sensu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

PRIDE FC
Heavyweight

7,186 komentarzy 24,205 polubień

Rogan to komediant.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

Maximum FC
Heavyweight

1,714 komentarzy 2,682 polubień

Rogan to komediant.

Nomen omen :wink:

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,826 komentarzy 18,595 polubień

marty naturalny :pociesznymirek:

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Middleweight

13,239 komentarzy 24,313 polubień

Ryza menda dostaje po pysku? Kupuje PPV :corn:Spoiler content hidden.

Nawet Rudy nie jest chyba tak głupi by się podjąć tego starcia, skoro Poirer go ośmieszył w jego koronnej dyscyplinie to Usman bardzo brutalnie zakończy jego karierę.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Nie ma o czym dyskutować bo ten pajac ma ujemny bilans w lekkiej. Usman jest silniejszy niż Poirier i ośmieszyłby rudego jeszcze bardziej niż Dustin. Marty myślę bardzo chętnie by na to poszedł bo to łatwa duża kasa dla niego.

Odpowiedz polub

k
komarrek

Jungle Fight
Welterweight

319 komentarzy 436 polubień

"Kamaru to najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe, jest naturalnym nakoksowanym zawodnikiem dywizji do 77 kilogramów"

błąd się wkradł :suchykarol:

Bez podziału na kategorie wagowe? Czyli z Ngannou tez by wygrał?

Odpowiedz polub

V
VelasquezMMA

Jungle Fight
Light Heavyweight

385 komentarzy 869 polubień

Bez podziału na kategorie wagowe? Czyli z Ngannou tez by wygrał?

to jest ranking dla upośledzonych tzn tylko Amerykanie to rozumieją

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bassline9
bassline9

Maximum FC
Heavyweight

1,742 komentarzy 3,778 polubień

Rogan gówno się zna, dawać Conora z Kamaru.

Odpowiedz 1 Like