Amanda Nunes

Chociaż przez wiele lat to Ronda Rousey była postrzegana jako najlepsza zawodniczka MMA w historii tego sportu, dziś pozycję tę zdecydowanie piastuje Amanda Nunes. Podwójna mistrzyni UFC nie tylko wywalczyła pasy dwóch kategorii wagowych, ale również ma na swoim koncie zwycięstwa nad Rousey, Shevchenko czy Cris Justino. Dodatkowo podczas niedawnej gali UFC 239 znokautowała Holly Holm.

Joe Rogan, komentator UFC podsumowując ostatnią galę powiedział, że zwycięstwo nad Holm ugruntowało pozycję Nunes jako najlepszej zawodniczki wszech czasów.

Amanda ugruntowała swoją pozycję najlepszej zawodniczki MMA wszech czasów nokautując byłą mistrzynię, Holly Holm, jej ulubioną techniką, kopnięciem na głowę. To był niesamowity występ i niesamowity pokaz dominacji w wykonaniu najlepszej zawodniczki MMA w historii tego sportu.

Sama Nunes uważa jednak, że to jeszcze nie wszystko na co ją stać, o czym powiedziała zaraz po ostatniej walce.

Mam najlepszych trenerów na świecie. Jeszcze nie pokazałam wszystkiego, co potrafię, ale dzisiaj już chociaż trochę się udało. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

39 KOMENTARZE

 1. Mi tam wydaje się ze ona nie do końca jest kobieca w pewnych aspektach…

  To że ma większego kutasa od Ciebie nie znaczy, że nie jest kobietą. Hejterze.

 2. e tam. ronda by jej dojebała dżudem

  gdyby Herb nie przerwał ;))))

  Jeden z moich ulubionych gwałtów, Ronda mnie wkurwiała od poczatku samego, Amadeusz ja wyjaśnił perekcyjnie, tutaj Ronda to nawet przebija Karolinke w blokowaniu ciosów twarzą. :conorsalute:

 3. To że ma większego kutasa od Ciebie nie znaczy, że nie jest kobietą. Hejterze.

  To ze ma większego kutasa od mojego to znaczy tylko tyle, ze ma tez większego od twojego. Pizdeczko 🙂

 4. To ze ma większego kutasa od mojego to znaczy tylko tyle, ze ma tez większego od twojego. Pizdeczko 🙂

  Oplot jak się uniósł pfff.

 5. Najpierw ronda, potem Asia, potem cyborg a teraz nunes. Dla nich co chwile ktoś zostaje najlepszy na świecie

 6. Najpierw ronda, potem Asia, potem cyborg a teraz nunes. Dla nich co chwile ktoś zostaje najlepszy na świecie

  Bo kobiece mma jest na takim poziomie rozwoju, że to wszystko (szybko dezaktualizowana) prawda.

 7. Bardzo dobrze, niech od teraz walczy w samych main eventach. Będę mógł trochę wcześniej chodzić spać.

 8. Bardzo dobrze, niech od teraz walczy w samych main eventach. Będę mógł trochę wcześniej chodzić spać.

  Póki co to ona daje ciekawsze walki od pudla z Twojega avatara. I to jej przeciwniczką chodzą spać.

 9. Póki co to ona daje ciekawsze walki od pudla z Twojega avatara. I to jej przeciwniczką chodzą spać.

  Akurat jego dwie ostatnie walki były bardzo ciekawe.

 10. Abstrahując od Nunesa i jej kutangensa, to kurwa ktoś bierze pierdolenia Rogana na poważnie? Przecież on to gadał o Rondzie, za chwilę będzie gadał o kimś innym.

 11. Abstrahując od Nunesa i jej kutangensa, to kurwa ktoś bierze pierdolenia Rogana na poważnie? Przecież on to gadał o Rondzie, za chwilę będzie gadał o kimś innym.

  Właśnie przez to, że Rogan nadużywa tego pojęcia, bardzo się to pojęcie zdewaluowało (chyba dobrze napisałem to słowo:lol:).

  Max Holloway GOAT, Henry Cejudow GoAT, Bones GOAT, Stipe GOAT (do czasu), DC GOAT, co to za GOATY jak jedna porażka odwraca ich sytuację o 180 stopni…

 12. Abstrahując od Nunesa i jej kutangensa, to kurwa ktoś bierze pierdolenia Rogana na poważnie? Przecież on to gadał o Rondzie, za chwilę będzie gadał o kimś innym.

  Rogan mówi rzeczy w zależności czy akurat wjechała sativa czy indica

 13. Abstrahując od Nunesa i jej kutangensa, to kurwa ktoś bierze pierdolenia Rogana na poważnie? Przecież on to gadał o Rondzie, za chwilę będzie gadał o kimś innym.

  Ja tam go lubię, albo przynajmniej nic nie mam do jego pierdolenia, nie jest rakotwórcze, w momencie kiedy walczyła Ronda to tak było jak mówił, teraz też jest tak jak mówił, jak przyjdzie laska i zamiecie wszystkie inne siegnie po 3 pasy czy coś i wtedy też się zreflektuje to bedzie mieć pewnie racje. :jjsmile:

 14. No dobra, ale w przypadku Nunes ma rację. W przypadku Rondy też miał rację jak na czasy, o których mówił. Nunes odjebała wszystkie zawodniczki po kolei. Wszystkie, które były uważane za GOAT. Oprócz Joanny bo jest za mała. Abstrahując od Rogana i jego pierdolenia, ona po prostu jest najlepsza w historii kobiecego mma. A że historia kobiecego mma jest krótka, to ani moja, ani Rogana, ani Amandzi wina.

 15. Ja tam go lubię, albo przynajmniej nic nie mam do jego pierdolenia, nie jest rakotwórcze, w momencie kiedy walczyła Ronda to tak było jak mówił, teraz też jest tak jak mówił, jak przyjdzie laska i zamiecie wszystkie inne siegnie po 3 pasy czy coś i wtedy też się zreflektuje to bedzie mieć pewnie racje. :jjsmile:

  Ja też go lubię i lubię jego komentowanie, ale w przypadku gadaniu o GOATach, najlepszych nokautach, poddaniach, walkach, rundach, to gość zmienia zdanie co tydzień.

 16. ktoś bierze pierdolenia Rogana na poważnie? Przecież on to gadał o Rondzie, za chwilę będzie gadał o kimś innym.

  Taka jego rola. Osobiście lubię jak Rogan podkręca atmosferę i hajpuje zawodników do granic absurdu. Każdy uderzacz to "one of DI BEST strikers in UFC history" – no i spoko. Zdaję sobie sprawę, że gość prawdopodobnie nie jest nawet w top 100, ale słuchając takiej zapowiedzi bardziej jaram się walką. W ogóle Rogan dobrze brzmi jak się czymś zachwyca, udzielają mi się jego emocje. Wartości merytorycznej nie ma to prawie żadnej, ale klimat buduje kapitalnie.

 17. Ja też go lubię i lubię jego komentowanie, ale w przypadku gadaniu o GOATach, najlepszych nokautach, poddaniach, walkach, rundach, to gość zmienia zdanie co tydzień.

  On sam często zaznacza, żeby się nie wczuwać w to co mówi w podcastach, bo raz że jest zjarany, a dwa że plecie tam co mu ślina na język przyniesie. Niestety takie czasy, że ktoś pierdnie, powie jedno zdanie na odpierdol gdzieś na ulicy czy w podcaście, a internet robi z tego artykuły i całe epopeje.

 18. Po tym co gość zrobił z Ronda, cyborg i holms myślę że nawet nie trzeba mówić na głos o tym że to tbe.

 19. Właśnie przez to, że Rogan nadużywa tego pojęcia, bardzo się to pojęcie zdewaluowało (chyba dobrze napisałem to słowo:lol:).

  Max Holloway GOAT, Henry Cejudow GoAT, Bones GOAT, Stipe GOAT (do czasu), DC GOAT, co to za GOATY jak jedna porażka odwraca ich sytuację o 180 stopni…

  A GOATow jest tylko dwoch i chyba nie musze pisac szanownej radzie cohones co to za nazwiska.

 20. Wywiad chyba mial miejsce przed tym face to face bo Cejudo jakis niewyrazny. Henry chyba nie wiedzial, ze Amand jest od niego okolo 10 cm wyzszy

 21. Nie no, ale Nunes ma taką dziką eksplozywną siłę, akurat ze wszystkich kobiet (pojęcie względne, wiadomka) to ona by mogła kilku typów ustrzelić.

  Superfight Amanda Nunes vs CM Punk. Urwałaby mu głowę.

 22. Wywiad chyba mial miejsce przed tym face to face bo Cejudo jakis niewyrazny. Henry chyba nie wiedzial, ze Amand jest od niego okolo 10 cm wyzszy

  Już trochę nasz kurwa triple king of cringe żyje, żeby mieć świadomość, że dosłownie każdy kto ma więcej niż 13 lat, jest te 10 cm wyższy od niego.

 23. Serio ktokolwiek wierzy, że Nunes miałaby szanse z mężczyznami?

  Przecież nawet nasz "ulubiony" Cejudo robi jej z dupy jesień średniowiecza w ciągu jednej rundy.

 24. Serio ktokolwiek wierzy, że Nunes miałaby szanse z mężczyznami?

  Przecież nawet nasz "ulubiony" Cejudo robi jej z dupy jesień średniowiecza w ciągu jednej rundy.

  Mam cichą  nadzieję,  że nikt, kto ma ukończone przynajmniej piętnaście lat i pisze na Cohones nie wierzy w takie bzdury.

  A w ogóle  to śmieszne  jest ogłaszanie  najlepszych zawodników  wszechczasów  w sporcie, który jest tak młody, że  nawet brak jakiegoś  konsensusu odnośnie  zasad na poziomie amatorskim. Poza tym, GOAT jest jeden i dla męskiego, i dla żeńskiego  MMA, a na imię  mu Fiodorus Prime. Bo dupę miał jak baba, ale przyjechać umiał  jak chłop.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.