C.B. Dollaway (red) def. Goran Reljic (blue) by Decision at UFC 110

(Fot. Sherdog.com) Kontuzja wykluczyła Luke’a Rockholda z walki z Timem Boetschem, do której miało dojść 19 października na UFC 166. Na jego miejsce udało się jednak znaleźć szybkie zastępstwo w postaci C.B. Dollawaya, który potwierdził dziś uczestnictwo w gali na swoim Twitterze.

Luke Rockhold chciał zmazać z siebie plamę szybkiej porażki z Vitorem Belfortem, jednak w trakcie przygotowań do UFC 166 nabawił się kontuzji kolana. Nie ma póki co szczegółów dotyczących kontuzji Amerykanina. Wchodzący w jego miejsce C.B. Dollaway wygrał dwie ostatnie walki, pokonując Jasona Millera i Daniela Sarafiana. Wywodzący się z TUF 7 „Doberman” stanie przed jednym z największych wyzwań w karierze, mierząc się z zamykającym czołową 10-tkę średnich Timem Boetschem.

„Barbarian” przez chwilę znajdował się bardzo blisko walki o tytuł, wygrywając dzięki spektakularnemu powrotowi z Yushinem Okamim, a następnie pokonując pompowanego przez środowisko Hectora Lombarda. Od tego czasu przegrał jednak z Costą Phillipou i Markiem Munozem, a jego kariera straciła wcześniejszy rozpęd.

Gala UFC 166 odbędzie się 19 października w Houston, a jej karta naszpikowana jest mocnymi zestawieniami. Zobaczymy tam między innymi walkę między Cainem Velasquezem i Juniorem dos Santosem, a także Daniela Cormiera z Royem Nelsonem czy Gilberta Melendeza z Diego Sanchezem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.