Chociaż Michael Bisping powiedział niedawno, że chętnie znokautuje raz jeszcze Luke’a Rockholda, później zaczął mówić o tym, żeby jednak Rockhold pozostał przy modelingu. Sam Luke nie ma jednak zamiaru odpuścić możliwości trzeciej walki z Anglikiem.

Bardzo bym chciał zamknąć mu gębę. Jeśli tak dużo gadasz, jeśli jesteś facetem, zróbmy to. Wkrótce się przekonamy. To on pierwszy zaczął gadać, a teraz się wycofuje. Jeśli powiedziałeś A, musisz powiedzieć B. Jeśli pierdolisz o tym, że to byłaby łatwa walka i o tym, że możesz mnie pokonać za każdym razem, wejdź do klatki i udowodnij to. Walczymy.

Co ciekawe, w rozmowie z serwisem Flocombat Rockhold zapowiedział, że jeśli przegra z Bispingiem, zakończy swoją karierę.

Jeśli Bisping pokona mnie w naszej trzeciej walce przejdę na emeryturę.

Rockhold podał również kiedy najlepiej byłoby zorganizować pojedynek z Bispingiem.

To będzie twoja ostatnia walka, zróbmy to więc na możliwie największej gali. Zróbmy to w Las Vegas podczas International Fight Week. Jestem gotowy, więc pokaż, że masz jaja i zróbmy to.

Zawodnicy mierzyli się ze sobą dwa razy. Bilans pojedynków wynosi 1-1. Rockhold w pierwszej walce poddał Bispinga, najpierw naruszając go w stójce. W drugim przypadku Anglik wszedł do pojedynku z krótkim wyprzedzeniem zastępując Chrisa Weidmana na UFC 199. The Count zszokował wtedy świat MMA nokautując Rockholda potężnym lewym sierpowym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.