Luke Rockhold, który zdecydował się na zmianę kategorii wagowej i spróbowanie swoich sił w wadze półciężkiej, ma okazję na co dzień trenować z Danielem Cormierem i uważa, że do ewentualnego, trzeciego starcia pomiędzy DC i Jonem Jonesem powinno dojść w wadze ciężkiej.

DC w wadze ciężkiej jest znacznie bardziej niebezpieczny. Jones więc dobiera ostrożnie swoje słowa, tak aby zmanipulować DC i nakłonić go do zejścia wagę niżej. Na co dzień Jones i DC ważą koło 240 funtów. Niech więc walczą w swojej wadze. Jones nie chce jednak tej walki w wadze ciężkiej, bo nie chce dać DC żadnej przewagi. Oczywistym jest, że robi wszystko, aby podbudować swoją pewność siebie i walczyć w wadze półciężkiej. Został złapany na dopingu dwa razy. A może trzy? Pewnym jest więc, że robi wszystko, aby się po tym wszystkim podbudować.

W programie The MMA Hour, Rockhold dodał też, że jeśli Jones chce udowodnić, iż jest najgroźniejszym zawodnikiem świata, musi zawalczyć o to miano w wadze ciężkiej.

Jesteś najgroźniejszym zawodnikiem na świecie? Przestań więc wybierać rywali takich jak Anthony Smith. Idź wagę wyżej i walcz z podwójnym mistrzem w miejscu, w którym on obecnie się znajduje, w miejscu, w którym to on jest najgroźniejszym facetem na świecie. Jeśli nie, zostań tam gdzie jesteś, a ja przyjdę po ciebie.

5 KOMENTARZE

  1. "Jeśli nie, zostań tam gdzie jesteś, a ja przyjdę po ciebie." Rockhold a spytałeś się Danuty czy pozwoli ci włożyć ten kask?

  2. Nie pierdolcie, każdy chce zobaczyć już ten debiut Luka w LHW, nie bedzie zmeczony cieciem , lepsze cardio, głowa może przyjąć mocniejsze jebniecie, coś czuje że to będzie "dobra zmiana" oby ta szczęka była szklana przez odwodnienie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.